Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"

Senin o tinerci forumunun seviyesi hakkında da mesajlarını bekliyorum bazı konulara. Önce kendi kapının önünü süpür. Size karşı sevgi kelebekliği mi yapacağım yahu? Adam gelmiş Galatasaray forumundaki üyeleri uyarıyor. Sen kimsin? :)

Bak, nekadar gereksiz oldugunu birkez daha gozler onune serdin. 3 sayfa'dir seviyeli, insanlarin goruslerini belirttigi bir basligi sabote ettin.

Ben kimim ? Senden cok daha uzun bir sure uyeyim, cok daha fazla yorumum var. Burda hic bir Allahin kulu cikip bana "Sen kimsin" dememistir. Sen kimsin acaba ?

Bak, nekadar gereksiz oldugunu birkez daha gozler onune serdin. 3 sayfa'dir seviyeli, insanlarin goruslerini belirttigi bir basligi sabote ettin.

Ben kimim ? Senden cok daha uzun bir sure uyeyim, cok daha fazla yorumum var. Burda hic bir Allahin kulu cikip bana "Sen kimsin" dememistir. Sen kimsin acaba ?

Sen benden daha fazla üye degilsin çünkü ben buraya 2006'dan beri üyeyim. Ayrıca seviyesizliği başlatan sensin.

ortam cok gergin en iyisi kacayım bu konudan

beşiktaş bu parayı vereceksin üstüne yatmak yoooook.

Cevap: Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

nihatin yaptigi ersin erenin yaptigiyla esdeger [hadsizlik]

adaş Çağlar Çelik'in de dediği gibi Mehmet Oğuz gibi bir Beşiktaşlı Ersin Eren gibi bir Galatasaraylıdan 100 kat daha evladır :)

benim gözüme carpan su. BJK altyapisindan cikan ne kadar oyuncu varsa hepsi simartilmis, kibirli, paraya düskün ve ne oldum delisi. Bakiyoruz Sergen, NIhat, Serdar Özkan, Batuhan vs. hep ayni tip adamlar. Besiktas bunlarin hic birinden adam gibi verim alamadi. Gercekten BJK camiasindan eksik olan kültür ve seviyedir. Galatasaray'i diger kulüplerden ayiran bu iste. sen burda yetismissen kalkip 30 yasina geldiginde benden yilda 3.5 milyon isteyemezsin. isterse baska kapiya derler adama. insanda biraz verfa duygusu olacak. Hakan Sükür diger oyuncularin parasini kendi cebinden ödüyordu zamaninda.

Okadar borcu Nihat mi yapti?

Tüpcü'yü her genel kurul da ibra etmeden, baskan yapmadan önce düsüneceksiniz. Yabancilarin parasini takir takir ödüyorsunuz ihtarname cekince. Adamin hakkidir. Kim bilir kac yildir bekliyor ve oyalaniyor! Fiko hic bosuna Nihat'a atarlanmasin!

Mehmet gerçekten beşiktaşlı mısın? Eğer beşiktaşlı ise neden burda yazı yazdığını merak ettim..Sadece merak yanlış anlama?

Üst Alt