Finali Şaşırtan Filmler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finali Şaşırtan Filmler

Cevap: Finali şaşırtan filmler

Hangi Kaos bu, 1984 mü, 2001 mi 2005 mi ?

Edit : 2005'miş, tamam.

i.php

Nesi süper? Burdan bir film görsem sonunda bir sürpriz var diye bekleyip tadını kaçıracağım filmin. Son derece gereksiz hatta kötü bir konu olmuş.

KİLİT !

Valla ben finali sasirtici olan filmleri cok severim, özellikle araypi izlerim, bu listedeki filmleri izliyecegim, cogunu, ondan dedim )))

Ama sende haklisin, senin gibi düsünenlerde vardir daha muhakakk, karar sizin, ben listeyi coktan aldim )))

Nesi süper? Burdan bir film görsem sonunda bir sürpriz var diye bekleyip tadını kaçıracağım filmin. Son derece gereksiz hatta kötü bir konu olmuş.

KİLİT !

Onu düsünerek sadece link verdim, kendi mesajimda filmleri belirtmedim dikkat ettiysen. Madem filmin tadini kaciracak diyorsun tiklamassin olur biter.

Kaldiki bu liste sayesinde kendi basima hicbir zaman bulamayacagim bircok orjinal filme ulastim. Belki baskalarina da yarari dokunur diye konuyu actim buraya. Izledigin film senin icin sadece finalinden ibaretse tiklama öyleyse.

The Score.

Robert De Niro - Edward Norton

De Niro, Norton'a ne sokmuştu be asayı puhahaha. İyi bir son.

Üst Alt