Finali Şaşırtan Filmler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finali Şaşırtan Filmler

Cevap: Finali şaşırtan filmler

mystic-river-original.jpg

the-game-1997-brrip.jpg

Türk filmleri arasından bana göre kesinlikle Saban Oglu Saban. Elması Nazır Paşa'nın çaldıgını kaç kişi tahmin edebilmiştir acaba .lol.

Bir filmin sonunun süpriz olacağını bile bile izlemek nekadar anlamlı olabilir ki?

Bir filmin sonunun süpriz olacağını bile bile izlemek nekadar anlamlı olabilir ki?

Herkesin kisisel zevki farkli olabilir bu konuda. Ama ben sahsen güzel bir filmi hic duymamis ve izleyemeyecek olmaktansa, baskasinin tavsiyesiyle indirip izlemeyi tercih ederim herzaman. Bu sekilde kesfettigim örnek filmler yazabilirim ama sanirim spoiler olur anladigim kadariyla sana. :)

Herkesin kisisel zevki farkli olabilir bu konuda. Ama ben sahsen güzel bir filmi hic duymamis ve izleyemeyecek olmaktansa, baskasinin tavsiyesiyle indirip izlemeyi tercih ederim herzaman. Bu sekilde kesfettigim örnek filmler yazabilirim ama sanirim spoiler olur anladigim kadariyla sana. :)

Ben tavsiyelere bişey demedim ki :) Elbet tavsiye olacak kimse tavsiye edilmeden iyi filmi kolay bulup izleyemez ki.Ama tavsiyenin içinde sonu süpriz, dağılacaksın, çok şaşırtmacalı bir finali var diyip kendini o beklenen finale hazırlaman hiç beklemediğin anda o gelen süpriz o kadar etkili olmuyor, o anı yaşayamıyorsun çünkü biliyorsun sonu süpriz,şaşırtıcı bir final ve pek bir heycanını yaşamadan öyle geçip gidiyor ama arkadaşın çok başarılı bir senaryo, gerçekten iyi çalışmışlar , harika bir konusu var diyerek önerse ve filmi izlemeye başlasan o sonu hiç beklemediğin anda düşünmediğin şekilde yaşasan daha etkili olur daha sarsıcı olur demek istemiştim :)

Bu arada bu tarz filmleri bende özellikle arar bulurum ancak baktım öyle arayıp bulmakla filmin zevki ciddi şekilde kaçıyor bende türlerine yöneldim.Bu şekilde finaller istiyorsanız türü piskolojik gerilim olanlara yönelin derim :)

Olağan Şüpheliler ve 6. His dışında beni en çok şaşırtan ve ürküten The Others' ın finali olmuştu...

Tamam arkadaşlar Fight Club ve Usual Suspects'in sonu sürprizle bitiyor. Bir de Shawshank Redemption var tabii.

Herkes mi aynı filmleri yazar durur yahu.

Üst Alt