Fırat Develioğlu, Galatasaray Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırat Develioğlu, Galatasaray Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Şimdi direk başka biri açıklasa göze batardı, önden ben açıklayayım da sonraki açıklayacak aday rahat etsin diye de olabilir
Bir garip lobi işleri ....

yani iyi mi oluyor , daha mı batıyoruuz hiç karar veremiyorum. baksna kimse mevcut 2 adayı sevmiyor ama bunlardan birinin seçileceği seçimin ertelenmesine de laf ediyor.

iyicene garip oldu bu iş

Bir garip lobi işleri ....

yani iyi mi oluyor , daha mı batıyoruuz hiç karar veremiyorum. baksna kimse mevcut 2 adayı sevmiyor ama bunlardan birinin seçileceği seçimin ertelenmesine de laf ediyor.

iyicene garip oldu bu iş
Burak elmas da bence adaylık açıklayacak. Ali dürüst listeye girerse şaşırmam, aday olacaksa kafada soru işareti bırakmayacak şekilde güçlenmesi lazım elmasın

FR1qhysXwAIxQcn

Burak elmas da bence adaylık açıklayacak. Ali dürüst listeye girerse şaşırmam, aday olacaksa kafada soru işareti bırakmayacak şekilde güçlenmesi lazım elmasın
şartta ona rağmen bu günlere gelmişken güçlü kadro bile koysa oy alır mı - kurullarda konuşanlar alayı "bu adam" diye hitap edip ellerinden gelince giydirdi - dönüp oy verip tekrar başkanım derse bu kişiler , bizim divan üyeleride karaktersiz çıktı diyebilirim.

Bana kalsa kimin kadrosunun yararı varsa o kazansın seçimi yeni aday olsun olmasında , merak içindeyim neler çıkıcak karşımıza 20 mayısa kadar (aday listelerinin verilmesi)

şartta ona rağmen bu günlere gelmişken güçlü kadro bile koysa oy alır mı - kurullarda konuşanlar alayı "bu adam" diye hitap edip ellerinden gelince giydirdi - dönüp oy verip tekrar başkanım derse bu kişiler , bizim divan üyeleride karaktersiz çıktı diyebilirim.

Bana kalsa kimin kadrosunun yararı varsa o kazansın seçimi yeni aday olsun olmasında , merak içindeyim neler çıkıcak karşımıza 20 mayısa kadar (aday listelerinin verilmesi)
Valla camiada etkili 2 ismin lobisini kullanmasına bakar belmasın tekrar seçilmesi bence.

bu seçim erteleme olayından sonra zerre şansı yok çünkü çoğu kişi faturayı belmasa kesti , işin arkasında onun olduğunu düşünüyorlar, hatta sonraki seçimde aday olma şansını bile yitirdi bence.
Kongreye katılsaydı bu kadar ağır tepkiler olmazdı, orada iş bilmezlik yaptı resmen, bir de bu 4-11 haziran olayında da eksi aldı. Ama lobi çalışmaları başlamıştır bence

"Kongremiz beni seçerse 2022-2023 sezonunun sonunda çocuklarımızın tüm Türkiye'de ve Bağdat Caddesi'nde ellerinde sarı-kırmızı bayraklarla şampiyonluk şarkıları söyleyerek gezeceğini vaat ediyorum"

Buna sağlam küfür ederim ama ban yemekten yoruldum onun için ağzımı mümkün olduğunca tutacağım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt