Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

Dalga geçer tarzda yorumlar yapılıyo ondan olabilir mesala işte yarında zaten Puyol geliyo sonra İniesta yı alıcaz diye eklemeler yapılıyo gülünç konusu oluyo yalan haberler bundan olabilir bence.

Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

bu kone yi alırlarsa yönetimin aroune kone

umarım gueye'dir. servet'i aratmaz ve beşiktaşlılar iyi tanır. top dağıtabilen, oyun kurabilen aynı zamanda uzun boylu bir defans oyuncusu.

Şok şok şok flaş flaş laş laş şşşş.. Galatasaray Çorum Amlespor'dan Hüsamettin'le anlaştı.

Arkadaşlar boşyere iki buçuğa kadar beklemeyin turksporun haberinin benim yukarda yazdığım haberden fazla bir farkı yok. Benim gibi yarın işiniz yoksa takılın ama..

Keşke başka bi gazete sabaha haberi yayınlasalarda bunlarda şapa otursa...

Ahanda turksporun popularite recetesi burda yaziyor buldum.

''ya haber doğrudur yada yalandır ama acayip heyecanlanıyorsun beklerken süper birşey heyecan :D bayılıyorum tarzınıza aslında gündüz verdiğiniz biraz önemli haberleri de 30 dk sonra açıklıyacağız diye verseniz çok süper olur farklı bir tat:) iyiki varsınız''

Papa guaye mi ne onu aldık galiba Aykut ta öyle diyo galiba:D

Babel'i yada Dos Santos'u alalımda Türkspor umrumda değil...

o papa waigo dedi. waigo forvet

image.axd

Bu arada arkadaşlar daldık böyle resmi siteye bakmayı unutmayalım :D:D.Resmi site açıklar biz hala burda türkspor ile ilgili konuşuruz:D:D:D.

Sevgili Melih Bey,

Bu gece ya da yarın öğlen vaktine kadar bir transfer açıklanır mı ?

(Yarın Perşembe. Ben Cuma bekliyorum önemli bir transfer. Tabi yarın da olsa fena olmaz:-)) Sevgilerimle. Melih Şabanoğlu)

Bu arada Milan Baros transferi saat 2.00 da açıklanmıs olabilir yani gece gece de.

Resmi siteye bende bakıyorum merak etmeyin geçerse oraya direk paylaşırım sizinle de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt