Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

oyuna yeni başladım. şampiyonlar ligi elemesinde Arsenal'i deplasmanda 2-2 ve Ali Sami Yen'de 0-0'lık sonuçlarla eleyip gruplara kaldım. Ligde de deplasmanda Fenerbahçe'yi zor da olsa 1-0 yendim. önemli başarılar şimdilik bu kadar. devamı gelecek:)

arkadaşlar gündüz3 gece 11 mesaisi sonucunda çalıştırmayı başardım çok hata verdi dll ,graphics falan ama deydi özellikle M.Rasit Ünver adlı arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkürü borç bilirim

renkdaslar bn bir fm fanatigi olarak su olaya kıl oluorum ne zman alsam oyundan sogumama neden olanlardan bitanesi su transfer butcesi olayı bastan sagmamı yapıolar yoksa gerisi gercek burasını sallasakta olur diemi yapıolar anlamıs deilim. takım secmeden mesela GS ye bakıosun balance 100 kusurlerde alıosun GSYİ balance 20 flan butce 1 trilyon mesela barcaya bakıosun balance en az 400 flan alıosun balance 70 kusur transfer butcesi 30 trilyon falan VARMI su olayı bna bi izah edecek renkdas

adszkv3.jpg

Uzun zamandır sakatlık olmuyordu Denizlili oyuncular deşti bizim adamları.O iki golde frikikten almanızı tavsiye ederim o adamı.

adszyg0.jpg

Üst Alt