Forum Dinozorları - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Dinozorları

Paylasildimi bilmiyorum

Turkiye icin uretiyorum turkiye icin calisiyorum diye bir reklam vardi

Aradim ama bulamadim videosunu

ne reklamiydi onuda bilmiyorum ya :D

eski%2Bakmar.jpg

Hala var diyen basligi terketsin.

Bununla daha önce paylaştığımız araba sahnesi var ya öyle aklıma geldikçe izliyorum ben müthiş cidden :D Sana da benziyor sanki la :D

Ferrari'li bölümü de izledim o kaçmaz,konuşmuştuk da onu :D Ben bir ara şarkıyla dedim bi kafa sallayayım nasıl oluyor derken babama yakalanmıştım yaş 14 mü ne rezil rüsva bir hal hiç tavsiye etmem :D

Biz senin Wok tavana ve abidik gubidik alışveriş alışkanlığına bir şey diyor muyuz ? Hep idare etmiyor muyuz ? :D Sen de et bir zahmet :D

Tarafsız bir şekilde mesajlarınızı gözlemledim ve bu kanaate vardım. :D

Adam çok normal bir şeymiş gibi alf izledim dün diyor, kafamı sallarken babama yakalandım diyor, sen de kalkıyorsun ferrarili bölüm efsane diyorsun. Bu diyaloğa şahit olduktan sonra kafamı soğuk suya soktum çıkardım anca kendime gelebildim.

Agresif tutum içine girerek hedef saptırmayalım, tuhafsınız işte kabul edin :D

Hadi ben irmik helvası yapmaya gidiyorum, bu sefer tutturacağım inşallah... İlk yaptığımı çok az kavurmuşum yağ çekmedi, ikinci yaptığımı fazla kavurdum irmikler yandı... Bu sefer tutturacağımı düşünüyorum.

Tarafsız bir şekilde mesajlarınızı gözlemledim ve bu kanaate vardım. :D

Adam çok normal bir şeymiş gibi alf izledim dün diyor, kafamı sallarken babama yakalandım diyor, sen de kalkıyorsun ferrarili bölüm efsane diyorsun. Bu diyaloğa şahit olduktan sonra kafamı soğuk suya soktum çıkardım anca kendime gelebildim.

Agresif tutum içine girerek hedef saptırmayalım, tuhafsınız işte kabul edin :D

Alf izlemenin neresi anormal arkadaş ? Bunun neresi tuhaf :D Wok tavaya sokup çıkarsan daha çabuk kendine gelirdin :D Hem tavada işe yarardı :D

https://www.dailymotion.com/video/x2qz9w6

Üst Alt