Foruma Giriş Yapamadığımızda Nasıl Vakit Geçiriyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foruma Giriş Yapamadığımızda Nasıl Vakit Geçiriyorsunuz?

geçen whatsapp grubunda ukrayna'ya gidelim önerisi terbiyemize yakışmaz denilerek oyçokluğuyla reddedildi ve onun yerine , "istiklalde kitapevine gidelim ve herkes birbirine kitap hediye etsin" fikri kabul edildi.

Son zamanlar da girebildigimizden cok giremiyoruz zaten... Dun sikinti vardi, halledildi denildi bugun yine sikinti var :s

Daha oncede dedim, bari bi baslik acin da milletin haberi olsun!!!!!

Üstat kelimenin kökeni ecnebice ve asıl hali çift l ile yazılıyor; intellectual...

Eskiden TDK'da Kurul direkt yabancı kökenli kelimeleri atarken yahut Güneş Dil Teorisine uydurmaya çalışırken şimdi kendince türkçeleştirmek adına tek l'yi hangi Türkçe kuralına göre attığını soran olmadıktan sonra sen çift l ile yazmışsın çok mu :)

Ha illa hem doğru olsun hem de mahalli diyorsan münevver'i kullan...Hadi hürmetler...

FM oynuyorum.7/24 oynuyorum.İşe giderken save dosyasını kopyalıyorum.İş yerinde ki save ile değiştiriyorum oradan devam ediyorum.Eve gelirken iş yerinde ki save dosyasını kopyalıyorum,evde ki save dosyası ile değiştiriyorum. :D
Yemin ediyorum tam bir alfaymışsın resmen çakralarım açıldı...Öyle mi diyordu ninnoşlar...Aura filan diye...

Üst Alt