forumun yüzkaraları utanmaz herifler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumun yüzkaraları utanmaz herifler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alevilere ermeni tohumu diyip kökünü kazıyacağız diyen elemanlar.

Miğdemi bulandırdınız bende aleviyim dayımın oğlu pkkli kaçakcı kovalarken kör kurşuna gitti şehit düştü Polis, ailecek Atatürkçüyüz ve Türküz Türk bunu o kuş beyninize sokun.

#Dursun&Hamza istifa!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle miğde degil mide ikincisi yorumu doğru düzgün okumadan salvolar atmaya bayiliyorsunuz.

Ben aslen trabzonluyum ve biri laz gorunumlu ... Cocugu ermeniler dese cimbizla aha lazlara bilmem ne cocugu dedi diye girismem.

Mesaj iceriginde ermenilere soylenmis. Kurt gorunumlu ermenilere alevi gorunumlu ermenilere.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle miğde degil mide ikincisi yorumu doğru düzgün okumadan salvolar atmaya bayiliyorsunuz.

Ben aslen trabzonluyum ve biri laz gorunumlu ... Cocugu ermeniler dese cimbizla aha lazlara bilmem ne cocugu dedi diye girismem.

Mesaj iceriginde ermenilere soylenmis. Kurt gorunumlu ermenilere alevi gorunumlu ermenilere.

hadi iyisin yetişememizsin like atmaya fotoda ismin yok acıdım sana

#Dursun&Hamza istifa!!

"Ermeni devşirmesi Aleviler ve Kürt görünümlü Ermenilerden temizlenecek bu topraklar!"

Bahsi geçen mesaj bu şekilde. Boldladığım kısmı dikkatle okursanız, aslında mesajın sizin anladığınız tarzda olmadığını görürsünüz. Burda Ahmet ağabey Alevi gibi görünen ermenilerden, yine aynı şekilde kürt görünümlü ermenileri kastetmiş.

Direkt aleviler ve kürtler kastetmemiştir. Ahmet ağabey öyle biri değil. Ha sen avukatı mısın diyebilirsin ama tanıdığım için söylüyorum. Zaten sizin anladığınız tarzda yazılmış olsaydı mesaj, forum kuralları çerçevesinde gereken yapılırdı.

Adam orda Ermeni Görünümlü olanlara söylemiş.. sen neden üstüne alındın ki ?? Ermeni Değilsen Üstüne alınma Dostum.. Bazı ermeni görünümlü kürtler var onlar için söylemiş..

hayır forumu ve herkesi tanıdığını söylüyorsun hayri emir diyorsun alemdar diyorsn sonra ahmet reyizi böyle bir ithamla suçluyorsun enteresan valla

valla aleviler 10 numara insanlar..

ben sözde sünni bi ailenin sonradan nirvanaya ulaşmış bir evladı olarak "aleviler olmasa bu ülkeyi yakalım" derim :asd22:

bok atan ayıp etmiş..

not: foruma 10 küsur saattir girmedim.. bahsedilen mevzudan haberim yok.. genel, ortaya yorum yaptım :)

Son düzenleme:

hayir yanlis okumussun tunacigim

seyh saitin soyundan gelen biri alevilerin kokunu kaziyacagi iddiasindaydi

alevilere edilen ermeni lafi kendince alevileri asagilamak icin

kurt gorunumlu ermeni nedir bilmiyorum sanirim yazan kisi kendi kurt oldugu icin alevilerdeki gibi genelleme yapmamis ama kendi gibi olmayan kurtlerin ermeni olup kurt taklidi yaptigini iddia edip yine kendince asagilamis

yani tartisma platformunda al gulum ver gulum yaptiginiz msjlarin ardinda boyle seyler yatmakta

Naki agresifte görünmüyor aslinda

"Ermeni devşirmesi Aleviler ve Kürt görünümlü Ermenilerden temizlenecek bu topraklar!"

Bahsi geçen mesaj bu şekilde. Boldladığım kısmı dikkatle okursanız, aslında mesajın sizin anladığınız tarzda olmadığını görürsünüz. Burda Ahmet ağabey Alevi gibi görünen ermenilerden, yine aynı şekilde kürt görünümlü ermenileri kastetmiş.

Direkt aleviler ve kürtler kastetmemiştir. Ahmet ağabey öyle biri değil. Ha sen avukatı mısın diyebilirsin ama tanıdığım için söylüyorum. Zaten sizin anladığınız tarzda yazılmış olsaydı mesaj, forum kuralları çerçevesinde gereken yapılırdı.

Büyütülecek bir şey yok, Aslan güzelce açıklamış, Naki de kimliğine bir saldırı var zannetmiş ve tepki göstermiş. Ahmet abi ve isyan ettiğin bazı isimleri tanıyorum, böyle bir suçlamayı hakeden insanlar değiller inan bana. Bahsettiğin gibi bir durum olsa burada barınamazlar zaten bu konuda gönlün rahat olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt