Frank Rijkaard - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank Rijkaard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Frank Rijkaard | Teknik Direktör

Öyle bir hoca ki takıma ne kattı sorusuna net bir cevap verebilen yok.İsterse dünyanın en iyi insanı, en büyük hocası olsun burada olmadı işte kabul edelim, Rijkaard'a başarılı demek Hasan Mezarcı'ya mesih demek kadar saçma(daha absürd örnek bulamadım).

Öyle bir hoca ki takıma ne kattı sorusuna net bir cevap verebilen yok.İsterse dünyanın en iyi insanı, en büyük hocası olsun burada olmadı işte kabul edelim, Rijkaard'a başarılı demek Hasan Mezarcı'ya mesih demek kadar saçma(daha absürd örnek bulamadım).

basarili demiyorumki

basarili olacak kalici bir sekilde diyorum

@joostlagendijk

Joost Lagendijk

Hard times for Dutch coaches in Turkey. Rijkaard is almost out, his successor at Galatasaray will be Gheorge Hagi. Will Hiddink survive?

ayrıca kimi ortaokul arkadasları liseli yakıştırması yapmış :) bu sizin cevap veremediğinizde kaçış yollarınızdan biridir.Yaşımı foruma girdiğimden beri hiçbir zaman gizlemedim orada duruyor. :)

Bu liseli yakıştırmasının gerçek yaşla alakası yok akıl yaşıyla alakası var.:)İncide lise öğrencisi gibi takılan o tarz davranan elemanlara yakıştırılan bir lakaptır bu.Senin gibi sığ insanlarla tartışıp vakit kaybedip üstüne sinir yapacağıma ``adam ağır liseli beyler`` der çıkarım işin içinden.Çaktın?

6 senedir adını anan olmamış mı yoksa yazılan mesajlar mı silinmiş. En son 2010'da yazılan mesajlar görülüyor. İlginç..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt