Frank Rijkaard - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank Rijkaard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Frank Rijkaard | Teknik Direktör

"bizim durumumuz daha belli değil ancak herkes derbiyi düşünmeli. bizim sorunlarımızı bir kenara bırakıp takımın fenerbahçe ile oynayacağı maça konsatre olmamız gerekiyor."

frank rijkaard, futbolcularla yaptığı toplantıda.

bizim mimarın sorunu malzemelermiş, elindeki kalitelileri kullanmıyor depoda bekletiyormuş

rijkaard ın gitmesini istemesemde bazı savunmalarınız çok saçma.rijkaardın şuan yaptıklarını yerli bir adam yapsa saymadığınız laf kalmazdı.neymiş malzeme yokmuş.geçen seneki kadro hangi t.direktörde vardı.rijkaard Türkiye de başarısız olmuştur kabul etmek lazım.ama ben sürekli hoca değiştirme taraftarı olmadığımdan gitmesini şimdilik istemiyorum

nasıl bir adamsan.koskoca Galatasaray taraftarı futbolcusu için takım sattı yakıştırması yaptı senin uğruna:) güle güle frank

Rijkaard'a toz kondurmayan renkdaşlar; Elano, Cana, Barış, stoper olarak A.Turan.. nerde bu adamlar? Neden tırnak içinde sabotajcılar sürekli ilk 11'de? Neden alt yapıdan bir genç Allah için bir maçta 5 dakika forma şansı bulamaz? Bir arpa boyu gelişim göstermek şöyle dursun, oyuncuların tümü neden fersah fersah geriliyor? Neden!

Kadro değeri isterse 500 milyon euro olsun, bu adamın eline oynatmak istediği sistemin oyuncularını vermezsen, sonucun bu şekilde olmasından başka birşey beklenemez. Frank Rijkaard bir teknik adam olmaktan ziyade daha çok bir sistem adamıdır ve takımın en masum elemanıdır.

nasıl bir adamsan.koskoca Galatasaray taraftarı futbolcusu için takım sattı yakıştırması yaptı senin uğruna:) güle güle frank

O herif Galatasaray'ı satarken hiç düşünmedi ama. Shevchenko'nun şamar oğlanına çevirdiği adamı bu klüp adam etti. O Servet denilen insan müsveddesi salaklığın en büyüğünü yaptı. Sen hala alkışlamaya devam et Servet'i nasılsa Rijkaard gidince Servet coşar, süper oynar. İnsan da biraz gurur olur yahu.

Keita neden gönderildi. 29 aşında Katar'a gidecek adam mı Keita. Fener 32'lik Niang'a milyon euroları döküyor. Biz Dünya Kupasında da oynamış adamı satıyoruz. Yerine de gelen adam Pino.

Rijkaard, Pino'nun çok sıkı bir takipçisimiydi de alındı bu adam. Pino'nun Rijkaard'ın transfer listesinde bile olduğunu sanmıyorum. Sabri bile sağ açıkta Pino'yu katlar, futbol dersi verir Sabri Pino'ya sağ kanatta.

Bu sadece bir örnek. Servet gibi insanların satılmasını da yine engelledi yönetim veya başka kişiler. Rijkaard boşuna istemedi bu herifi. Servet'i stoper göreceğimize Kewell'ı koyalım stopere. En azından Kewell o formayı giymeyi hakediyor.

Ben hala gideceğini düşünmüyorum,aptallık olabilir bu düşüncem ama düşünmüyorum.Gittiğini düşünmek bile istemiyorum.Lanet olsun böyle düzene de böyle futbol anlayışına da.Bir bok olmaz bu ülkenin futbolundan hep söylüyorum söylemeye de devam edeceğim.

keşke kalsaydı rijkaard 7./8. sırada bitirirdik ama olsun böyle bir adamı kaybetmemek lazım dimi (!) ? Her rakibin teknik adamları madara ettiler bu frank'ın futbolunu uyan artık :) GS tarihinde gönderilmeyi en çok hak eden kendisidir.Son dakika varsa onuru tekme yemeden istifasını bassın gitsinde tazminatını almasın.Bakalm istifa edicekmi sayın futbol dehası hocamız.hala tazminatını beklediği açık ve net ama.

Arkadaşlar,

galatasaray.org adresinden gönderdiğim yazı asağıdaki gibidir. Rijkaard destek omak ve klubu 4 sezonda 7 teknik adam değişiminden korumak istiyorsanız sizde iletin düşüncelerinizi.

"Saygıdeğer Galatasaray YK Üyeleri,

Eğer Frank Rijkaard'ın görevine son verilirse Galatasaray SK ile bağlarımı yönetiminiz gidene kadar askıya alacağım, kullandığım tum lisanslı ürünleri iade edeceğim ve sponsor firmalara da gerekçeli kararımı bildireceğim. Bildiğim bir şey var ki, Galatasaray camiası içinde bir söz söylendiyse o sözün arkasında durulur. Şu an için Frank Rijkaard başarısız gibi görünse de takımda herkesin bildiği başka sorunlar vardır. O yüzden sizleri önce o sorunları çözmeye davet ediyorum. Son 5 sezonda 7. teknik adam ile çalışıp başarı beklenmesi abestir. Görev sürenizin sonuna kadar şu an ki teknik ekibin arkasında durmanız gerektigini size hatırlatırım.

Saygılarımla "

keşke kalsaydı rijkaard 7./8. sırada bitirirdik ama olsun böyle bir adamı kaybetmemek lazım dimi (!) ? Her rakibin teknik adamları madara ettiler bu frank'ın futbolunu uyan artık :) GS tarihinde gönderilmeyi en çok hak eden kendisidir.Son dakika varsa onuru tekme yemeden istifasını bassın gitsinde tazminatını almasın.Bakalm istifa edicekmi sayın futbol dehası hocamız.hala tazminatını beklediği açık ve net ama.

Ya arkadaşım alıntı filan yapma benden.Zaten kafamız binbeşyüz olmuş patlamayayım şimdi sana.Sen ve senin gibileri okuya okuya yeterince sinirleniyoruz zaten bir de laf çarpmaya çalışma.İşine bak.

he lan senelerce üst düzey futbol oynamış,hollandayı barca yı çalıştırmış,paranın anasını bellemiş adam bizden alacağı 2-3 milyon euroyu bekliyor he,hayran oldum sana,müthiş mantık yürütmüşsün.

he lan senelerce üst düzey futbol oynamış,hollandayı barca yı çalıştırmış,paranın anasını bellemiş adam bizden alacağı 2-3 milyon euroyu bekliyor he,hayran oldum sana,müthiş mantık yürütmüşsün.

Daum gibi adamlarla karıştırıyorlar. Rijkaard tazminat bekliyormuş.

Arda'da koyu fenerliymiş zaten.:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt