Futbol İle İlgili Özlü Sözler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol İle İlgili Özlü Sözler

Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözler

Chelsea-ManU maçını yorumlayan adam şöyle demişti:Terry arkadan geriye doğru koşu yaptı.:D

Ümit Karan'ın Vestel Manisaya Atmış olduğu bir vole. Lig maçıydı. Spiker şöyle demişti.

"Aman be! Van Basten'misin be Ümit Karan!"

Çok hoşuma gitmişti :)

Bir şu var:

Bu Avrupa futbolunda en beğendim Cümlelerden, Söyleşlerdendir..

Zidane Real'de oynarken Juventus maçı: Ceza sahasına girer kendini yere bırakır ve hakem "Kalk!" deyip maçı devam ettirir. ve bunu üzerine Zidane Hakemin üstüne doğru koşar. Israrla ama ısrarla penaltı olduğunu anlatmaya çalışır. Ve bu yüzden birde sarı kart görür.......

Gazetici Zidane'a soruyor:

- "O pozisyonda kendini yere bıraktın, neden o kadar itiraz ettin? " diye..

- Şu cevabı verir: " Penaltı olmadığını bende biliyorum. Ama Eğer hakemin yanlış karar verdiğini inandırabilirsem diğer pozisyonda bu sefer aynı pozisyonu penaltı çalar. Ama hakemin yanlış karar verdiğine inandırabilirsem tabi." :)

... (üç noktayı siz doldurun) :)

''Her seferinde Barcelona'yla eşleşen Arsenal Futbol takımı'nı abdest almaya davet ediyorum.''

Anonim.

''Okan, öyle bir çaktı ki; Dudek'in bu topu kurtarması, futbol adına cinayet olurdu.'' Sabri Ugan

Ahmet Hoca’nın yorumculuktaki heyecanını hakemliğinde de görmek isterdik

uno momento sacramento çimento

Yavuz Seçkin

Biraz da Ertem Şener'den :D

-Hazard durdurulması çok zor bir futolcu. O kadar süratli ki süratinden yardımcı hakem nezle olmazsa iyi.

-Mehmet Topuz kenarda o kadar ısındı ki birazdan buharlaşabilir

-Van Buyten topu ağlara gönderiyor.Babası güreşçi

-Sayın seyirciler ilginç bir bilgi paylaşmak istiyorum sizlerle Mavouba´nın ülkesi tanınmadığı için pasaportunda 17 yaşına kadar "ortak sular" yazıyormuş.

-Arsenal bastırıyor, sağdan orta, kale boş, gilberto silvaaaaa! goooool, gilberto silvaaaaa, babası marangoooooz.

-"Liverpool kalemize akın akın geliyor. Yüreğimiz ağzımıza gelmekten, ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler!.."

-Saha 113e 76 bunu hatırlatıyım Alves koşarken

-Cezayirli bir ailenin göçmen çocuğu Nasri nerde ne zaman neresiyle vuracağı hiç belli olmaz.

-Bu maça kalp değil kalp pili taksanız dayanmaz...

-Barcelona mevsim normalleri üzerinde oynuyor.

-Almunia'nın 2.dünya savaşıyla ilgili çok özel bir koleksiyonu varmış ve siyah beyaz filmlere bayılırmış.

-Bojan Krkic'in babasının adı da Bojan Krkic'miş

-"Agüero adeta Forlan'ın 3.bacağı gibi"

-Aykut Kocaman'ın yüzünde oynamadığı yer kalmadı

-Ergic siyaset ve felsefeyi çok severmiş

-M.Topal 9 kardeş

-Doğuda Çin Seddi , batıda Ömer Erdoğan

-Dişlerimi sıkmaktan ağzımda diş kalmayacak.

Sampiyonlar ligi:

1.spiker: "Vuruyor, top kalenin ustunden geciyor"

2.spiker: "Hos, simdiye kadar topun kalenin altindan gectigini gormedim" ANS TV spikerleri. :)

2002 DK sanırım Ingiltere Ceyrek finalde oynuyordu.Kalede Seaman berbat bir geceydi onun için 2 hatalı gol yedi ve maç bitti Ingiliz spiker şöyle dedi''Evet sayın seyirciler maç bitiyor.Eğer Seaman'ın babası zamanında prezervatif kullansaydı bugun yarı-finaldeydik''

hiç unutmam

Üst Alt