Futbolculardan Dursun Özbek'e Büyük Tepki! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolculardan Dursun Özbek'e Büyük Tepki!

gs_logo%20(2)11.jpg

Ceza haberini duyan futbolcular panikle telefona sarıldı, ancak yöneticilere ulaşabilen olmadı. Yönetimin planından rahatsızlık duyan oyuncular ortak karar aldı; kontratlarda kesinlikle indirim yapılmayacak!

Galatasaray Yönetimi’nin geçen sezonki disiplin talimatına aykırı hareketlerden kaynaklanan kartları ve çeşitli gerekçeleri öne sürerek futbolculara verdiği astronomik cezalar, takımda büyük şok etkisi yarattı.

Sarı-Kırmızılı oyuncular, ceza haberlerini okur okumaz telefonlara sarılıp yöneticilere ulaşmaya çalıştılar. Ancak takım içinden alınan bilgiye göre, hiçbir yönetici telefonunu açmadı ve kendilerine bir cevap verilmedi. Bunun üzerine oyuncular kendi aralarında önemli bir karar aldılar. Yönetimin, futbolcu ücretlerinde indirime gidilmesi için böyle bir plan yaptığına kanaat getiren oyuncular, kesinlikle kontratlardan feragat etmeme kararı aldı. Sarı-Kırmızılı futbolcular ayrıca cezalara itiraz edebilmek için kendilerine resmi tebliğin yapılmasını bekliyor.

14 futbolcu ceza aldı

Yönetimin hakeme itirazdan görülen kartları referans alarak yaptığı çalışmaya göre, 14 futbolcuya birden ceza kesildi. En yüksek fatura ise 2.3 milyon Euro ile Wesley Sneijder’e ait. Kaptan Selçuk İnan da, 845 bin Euro cezayla, Hollandalı yıldızı takip ediyor.

Fanatik

PORTAL HABERİ

Yonetime 1 size 2 ... Takimi ilk 5 e sokamayip yine paralari indirirken , tr kupasina talim edip sezonu kurtardik nagralari atarken iyiydi , ceza yiyince mi auuww

Er gec hepiniz gideceksiniz

Cikip su Dursun denen belayi dovseler bari. Dayaklik bu herif, bunu destekleyen kongre uyeleri de dayaklik. Kulubu iyice rezil ettiler, daha sezon baslamadan ayni sorunlar devam ediyor yine huzursuz bir sezon bizleri bekliyor.

Yani futbolcularin ,esas mali goturenlerin bu sonuclarda ,alinan bu neticelerde payi yok ? grupculugun , cemaatciligin kol gezdigi kadrolarin hic rolu yok , yonetim degistiginde hepsi birer maestro olacaklar

Yani futbolcularin ,esas mali goturenlerin bu sonuclarda ,alinan bu neticelerde payi yok ? grupculugun , cemaatciligin kol gezdigi kadrolarin hic rolu yok , yonetim degistiginde hepsi birer maestro olacaklar
Şu hallerinden iyi olacakları aşikar. Takım içi ortam bir takımın performansında en az yüzde 30 paya sahiptir. Hamza ile şampiyon olunan sezon buna en iyi örnek.

Şu anki durumun hatalısı % 95 Dursun, bir kere adamın bir duruşu yok başkan olarak kaale bile alınmayacak bir adam.

Tarıka da iyi oynayamadığı için şöyle bir 1 milyon euro ceza kessinler, maaşını elinden alsınlar hıyarın.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katılıyorum. Hem futbolcuya dayalı duzeni eleştiriyoruz, hem de futbolcuların yaptığını haklı gösterir mahiyette yorumlar yapıyoruz. Arkadaşlar el insaf yani, el insafff. Yonetimi eleştirelim, kızalım ama dogru yaptığı seylere de hak verelim. Futbolda nasıl ödül, prim sistemi varsa; ceza sistemi de olacak, olmalı, Disiplin olmalı. Hiç kimse kendi kafasına göre kampa gelip, gidemez, gereksiz yere sarı/kırmızı kart göremez, görmemeli. Kurallara uymayanlara ceza vermek gayet dogal. Tabii ki ceza miktarı tartışılır..

Yonetime 1 size 2 ... Takimi ilk 5 e sokamayip yine paralari indirirken , tr kupasina talim edip sezonu kurtardik nagralari atarken iyiydi , ceza yiyince mi auuww

Er gec hepiniz gideceksiniz

Arkadaşım olayın özünü çarpıtma. Takım 5. olamadı diye oyunculara laf atılmaz. Sonuçta oyuncuları oynatamıyorsan iyi yönetemiyorsan bu teknik kadronun, yönetimin sorunudur. Beğenmiyorsan satarsın, kiralarsın. Ha onu da yapamıyorsun çünkü hak etmeyen adamlara verdiğin astronomik rakamlar var. O yüzden oyunculara laf etmenin lüzumu yok. Bu takımı iyi yönetemeyen yöneticilere kız. Sorun burada. Her şey özünde çürük. Yönetim teknik kadro düzgün olursa oyuncular da paşa paşa işini yapar.

bu bir sinerji ,eger kotu kadro kuruyorsan , o kadrodan verebileceginin fazlasini bekleyemezsin ,burda sana tamamen katiliyorum.. fakat 2014-2015 kadrosu ile gecen sezonun kadrosu arasinda cok minor farkliliklar var

bu denli dususu izah edecek ne bir feda durumu var , ne rakiplerde akil almaz bir guclenme var ... o zaman da sampiyon takimin ilk 5 e bile girememesinde tek suclu yonetim diyemem , oyuncularin bosvermisligi , nasisa paramiz garanti duygusu yonetimlerin imza attiklari anlasmalar kadar oyuncularin bireysel is ahlaklari ile de ilgili dusuncesindeyim

bu gecmiste de boyleydi .. 2005-2006 sezonu 83 puan , 2006-2007 sezonu 56 puan mi ne , ayni yonetim ,hemen hemen ayni kadro

normal mi bu

bu bir sinerji ,eger kotu kadro kuruyorsan , o kadrodan verebileceginin fazlasini bekleyemezsin ,burda sana tamamen katiliyorum.. fakat 2014-2015 kadrosu ile gecen sezonun kadrosu arasinda cok minor farkliliklar var

bu denli dususu izah edecek ne bir feda durumu var , ne rakiplerde akil almaz bir guclenme var ... o zaman da sampiyon takimin ilk 5 e bile girememesinde tek suclu yonetim diyemem , oyuncularin bosvermisligi , nasisa paramiz garanti duygusu yonetimlerin imza attiklari anlasmalar kadar oyuncularin bireysel is ahlaklari ile de ilgili dusuncesindeyim

bu gecmiste de boyleydi .. 2005-2006 sezonu 83 puan , 2006-2007 sezonu 56 puan mi ne , ayni yonetim ,hemen hemen ayni kadro

normal mi bu
FARK
fft104mm3593513.jpg

Yahu bende futbolcuya dayanan sistemi eleştiriyorum,ayrıca hep bu mecralarda 5. Bile olamayan takımdaki hiçbir futbolcunun zam almamasını hatta indirim yapmasını savundum ama sarı kart cezası saçma,bu futbolun içinde var kaldı ki geçen yıl takım sert değil diye eleştiriliyordu bakın bakim Terimin takımları kaç sarı kaç kırmızı yemiş yönetim kendi öküzlüğünü basiretsizliğini abuk işlerle yamama peşinde ayrıca futbolcu böyle gönderilmez bahane aramasınlar

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir takım kart görmüyorsa saçma zaten hele de bizim ligde. Hırs ve mücadele lazım, futbol nihayetinde bir kavga, savaş. Kimse hanımevladı gibi top oynamıyor.

Eğer oyuncuları beğenmiyorsan sözleşmeleri bitince yenilemezsin, satarsın, kiralarsın. Futbol tarihinde görülmemiş nitelikte garip cezalar kesmeye hakkın yok. Zaten fifa'dan dönecektir bu cezalar.

Neye isyan ediyorlar ? Sözlesmelerinde böyle bir madde varmi gereksiz karta ceza yersin diye, varsa bile ordaki rakamlar nekadar? Herkes hukuki hakina sahip basvursunlar göt etsinler dursunu.

dursun'un g..ü çok kaşınıyor.şunu soyunma odasında aranıza alıp bir güzel ......... taraftar sizi omuzlarda taşır!!!

Üst Alt