G.Saray'da operasyon yakın! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'da operasyon yakın!

Cevap: G.Saray'da operasyon yakın!

Antep,Karabük ve sonrada Fb maçları galibiyet ile biterse yine herşeyi unuturuz.Sonra bi mağlubiyette horra başlarız en büyük biziz diye.Bence biz taraftarlar olarak iyi organize olamıyoruz.Ne yaptığımız belli değil.Hep bir ağızdan bağırıp al aşağı edersek o zaman biz iyi taraftar olacaz.Buda zor.

Ligin bitmesine 11 hafta kala 11 mağlubiyetle tarihinin rekorunu kırmışsın,

Kalan 11 hafta da daha kaç kere yenileceğin belli değil,

muhtemelen kıyamete kadar bir daha kırılamayacak bir rekorun olacak,

Sokağa çıkacak yüzü nasıl buluyorlar ki ( yönetimi, teknik direktörü, futbolcusu hepsi dahil ),

hala operasyon yapmayı düşünüyorlar ?

Biraz utanma yahu, sadece biraz,

Çok zor değil.

Tugay hiç sesini cıkartmıyo.eğer Tugay öneri veriyosa Hagi şeyine bile takmıyosa Hagi gitsi yeter artık..

Tugay hiç sesini cıkartmıyo.eğer Tugay öneri veriyosa Hagi şeyine bile takmıyosa Hagi gitsi yeter artık..

Bu benimde dikkatimi çekti.Tugay hiç müdahele etmiyormu acaba? Tugay Hocanın da bazen müdahele etmesi lazım.Mesela Sarp'ın yerinde Yekta'nın oynaması.Veya Sabri'nin Cana'nın, Neill'in kendi mevkisinde oynatılması gibi.

Ligin bitmesine 11 hafta kala 11 mağlubiyetle tarihinin rekorunu kırmışsın,

Kalan 11 hafta da daha kaç kere yenileceğin belli değil,

muhtemelen kıyamete kadar bir daha kırılamayacak bir rekorun olacak,

Sokağa çıkacak yüzü nasıl buluyorlar ki ( yönetimi, teknik direktörü, futbolcusu hepsi dahil ),

hala operasyon yapmayı düşünüyorlar ?

Biraz utanma yahu, sadece biraz,

Çok zor değil.

utanan adam turu gecemezseniz sizi kovarim diyebilirmi 2 gun once yalvarip son care getiremedigi adamlardan sonra gelen hagiye tugaya falan.

hakan terim falan akilli adamlar dedim taaa o zaman

bu sempanzelerin altinda kim calisir

anca hagi gibi uzakta olup bilmeyen GS lilar kabul ederdi

kan emiyorlar kan

basta beceriksizler diyordum o dogruydu

ama simdi bu olaylardan kavgalardan sonra o koltuklarda oturuyorlarya

kan emici kan bunlar bu durumda

Adnan Sezgin ve Sayın Polat' ın sezon başı transfer ettiği isimleri hatırlayalım isterseniz: Serdar Özkan gitti, Ali Turan gitti, Musa Çağıran gitti, Mehmet Battal gitti...Tek kalan Çağlar; o da varmı belli değil...Bu ne demek oluyor peki; Polat ve Sezgin elele vermişler göz göre göre koca camiayı bitiriyorlar..Sırf bonservis bedeli yok diye alınan ucuz adamlar, ya yutarsa diye alınan yeteneksiz topçular ve maalesef gelinen nokta ligde 11.lik....Rekoruda kırdınız Sayın Polat, daha ne bekliyorsunuz?

Özür dilerim, düzeltme yapıyorum. Sivasspor - Manisaspor 1- 0 oldu az önce ve şu dakika itibariyle 10. sıraya çıktık:(( Hey gidi Avrupa fatihi heyy, ne hallere düştük....

Bu benimde dikkatimi çekti.Tugay hiç müdahele etmiyormu acaba? Tugay Hocanın da bazen müdahele etmesi lazım.Mesela Sarp'ın yerinde Yekta'nın oynaması.Veya Sabri'nin Cana'nın, Neill'in kendi mevkisinde oynatılması gibi.

Bence Tugayı pek dinlemiyo Hagi ;) Neden derseniz 2 ay önce falan LigTv'de 3 korner 1 penaltı pogramında Ali ece demişti Hagi Tugayın zoruyla A2 den oyuncu almış kampa ve yine Tugayın zoruyla oynatmış Anılı bunuda Anıl golu atıktıktan sonra Tugaya nasıl sarıldığından anlayabiliriz ....e o maçtan sonra Anılı görduk mu bikere daha oynarken yook , kampa giden gençlerden oynayan var mı yook ...daha örnek var ama bunlar yeter....

Bence Hagiyle Tugay ayrı duşunseler bile Tugay Hagiye mesela Yekta oynasın derse bile Hagi Sabri oynayacak dedimmi Tugaya sonra laf duşmez.

hagi tutturmus bir romanya ligi gidiyor.stancu iyi futbolcu ama asla 5 milyon verilmez.culio orta sinif ama bize gelmez.zapata tam facia :) yekta 25 ysinda 3.7 milyon euro cooook fazla etmez

utanan adam turu gecemezseniz sizi kovarim diyebilirmi 2 gun once yalvarip son care getiremedigi adamlardan sonra gelen hagiye tugaya falan.

hakan terim falan akilli adamlar dedim taaa o zaman

bu sempanzelerin altinda kim calisir

anca hagi gibi uzakta olup bilmeyen GS lilar kabul ederdi

kan emiyorlar kan

basta beceriksizler diyordum o dogruydu

ama simdi bu olaylardan kavgalardan sonra o koltuklarda oturuyorlarya

kan emici kan bunlar bu durumda

Serdar kardeş, takip ederim her zaman yönetimi eleştirirsin,

Bu yüzden yazdıklarını daha bir dikkatli okumaya özen gösteriyorum.

Ben seçim zamanı Adnan Polat'ın devam etmesini - fan gözü ile değilde - taraftar olarak istedim.

Ama Adnan Öztürk kazansaydı da memnun olurdum. Ben seviyorum bu adamı.

Ancak Polat'ın yediği naneler, kırdığı cevizler bini aştı. İstenecek, beklenecek bir hali kalmadı.

Ancak şunu da iyi biliyorum ki,

alınacak 1-2 galibiyet, yapılacak 1-2 transfer, taraftar gözünde tekrar kral yapar Polat'ı..

Polat'ta bunun farkında ondan bırakmıyor koltuğu..

Etik metik artık hak getire, duruşmuş zartmış zurtmuş dillerde sakız ama eskidenmiş,

Dedim ya nerden tutsan elde kalıyor.

Eleştirelim tamam da biz taraftar olarak ne yaptık ?

Bugüne kadar adam gibi bir tepki koysaydık belki de herşey farklı olurdu.

Hala destek diyenler var.

Destekledikçe batıyoruz kimse farkında değil,

Mazoşistmiyiz ? Neyiz anlamadım.

Üst Alt