G.Saray'da operasyon yakın! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'da operasyon yakın!

Cevap: G.Saray'da operasyon yakın!

Bu yönetim gitsin yemin ediyorum takım ayağa kalkar.Futbolcular bile kendilerine gelir, ne oluyoruz lan diye.Olağanüstü kongre tek şart.

Hep onlar mı yapacak.. Birde biz taraftar olarak operasyon yapsak: BEYAZ MENDİL OPERASYONU

5109568983f3ca31zjz.jpg

Cevap: Adnansilin!

G.Saray’da Başkan Adnan Polat, Gaziantepspor ile oynanacak kupa maçının sonucuna göre değişikliğe gidecek.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, takımın Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmesi durumunda büyük değişikliklere gitmeyi düşünüyor.

Habertürk'ün verdiği habere göre takımın elenmesi halinde Teknik Direktör Gheorghe Hagi ve Adnan Sezgin'in görevlerine son verecek olan Polat, böyle bir durumda Hakan Şükür'ü fubolun patronu olarak göreve çağıracak.

Yardımcı antrenör Tugay Kerimoğlu'nun taktiksel anlamda önerilerini dikkate almayan Hagi ise yönetimden tepki görüyor.

Kaynak:G.Saray'da operasyon yakın! - Goal.com

news_manset_resim_g4_par.jpg

Galatasaray'da üstüste alınan başarısız sonuçlara bir yenisinin daha eklenmesi camiayı Avrupa kupaları konusunda daha da endişelendirdi.

Lige uzun süre önce havlu atan ve Avrupa Ligi'nde gidebilmek için tutunduğu tek dal Ziraat Türkiye Kupası olan sarı kırmızılılarda gözler Gaziantepspor maçına çevrildi.

Ancak ilk maçın 3-2 kaybedilmesi, Gaziantepspor'un oldukça tehlikeli bir rakip oluşu ve Galatasaray'daki inanılmaz formsuzluk teknik heyetten taraftara yöneticiden futbolcusuna kadar herkesi korkutuyor.

Lig TV Muhabiri Pınar Argun'un haberine göre, Gaziantepspor'a elenilmesi durumunda gelecek sezon avrupa kupalarına katılamayacak olan Cim Bom'da Başkan Adnan Polat bu sabah tesislere sürpriz bir ziyaret yaptı. Florya'ya gelerek idmanı izleyen Başkan Polat, ardından futbolcularla bir toplantı yaptı.

Avrupa Ligi'ne katılabilmeleri için Ziraat Türkiye Kupası'nı almak zorunda olduklarını hatırlatan Polat, Gaziantepspor maçının önemine değindi. Futbolcularından ligdeki kötü sonuçları unutmalarını ve sadece kupaya konsantre olmalarını isteyen Adnan Polat, kupadan elenilmesinin daha da büyük sıkıntılara yol açacağını hatırlattı.

Bu arada Başkan Polat'ın maça kadar olan sürede tesislere eskisinden daha sık gideceği öğrenildi.

Ligtv.com.tr - Haber - Adnansilin!

Bu iki haberi niye birlestirdiniz ??

Serdar kardeş, takip ederim her zaman yönetimi eleştirirsin,

Bu yüzden yazdıklarını daha bir dikkatli okumaya özen gösteriyorum.

Ben seçim zamanı Adnan Polat'ın devam etmesini - fan gözü ile değilde - taraftar olarak istedim.

Ama Adnan Öztürk kazansaydı da memnun olurdum. Ben seviyorum bu adamı.

Ancak Polat'ın yediği naneler, kırdığı cevizler bini aştı. İstenecek, beklenecek bir hali kalmadı.

Ancak şunu da iyi biliyorum ki,

alınacak 1-2 galibiyet, yapılacak 1-2 transfer, taraftar gözünde tekrar kral yapar Polat'ı..

Polat'ta bunun farkında ondan bırakmıyor koltuğu..

Etik metik artık hak getire, duruşmuş zartmış zurtmuş dillerde sakız ama eskidenmiş,

Dedim ya nerden tutsan elde kalıyor.

Eleştirelim tamam da biz taraftar olarak ne yaptık ?

Bugüne kadar adam gibi bir tepki koysaydık belki de herşey farklı olurdu.

Hala destek diyenler var.

Destekledikçe batıyoruz kimse farkında değil,

Mazoşistmiyiz ? Neyiz anlamadım.

eyup abi ben sahsen cok mutluydum ilk geldiginde polat

severdik onu taraftar olarak

ama ben ilk yalan soylemeye basladigini hissettigim gun cildirdim ruzgari tersine cevirdim

bir yonetici bir hatayi kapatmak icin yalan soylemeye baslamissa bu sadece baslangictir

oylede oldu her yalani kapatmak icin ayri bir yalan

ve sonumuz bu

ben bir alp yalman bilirim ayda bir konusur, dedigi seyleri neden dedi diye dusunursun bir agirligi vardir

kolaysa yalanci de adama

ama oyle bir hale geldikki artik rahatca GS baskanina hakaret edebiliyoruz

burada sucu sakin ha kimse taraftara atmasin

taraftarin tek sucu o koltugu yerlere dusuren adamlara gerekli tepkiyi belkide verememesidir ama buda onlari bu terbiyesiz adamlardan suclu yapmaz

dusundukce cildiriyorum

keitayi kakaya yaptigi sey yuzunden yolladiklar

FR ile sozlesme imzalayacagimlar

silide falan cok iyi topcular varlar

elanodan kar ettikler

tribundeki protesto edenleri polise vermeler

aklim almiyor

bugun karsimda gorsem yere tukururum gozune bakarak

o kadarini hakediyor cunku

once beceriksizlerdi zarar veriyorlardi

sonra aralarindaki kavgalar ortaya cikti ve secime gitmiyorlar

o noktada beceriksizlikten kanemicilige terfi ettiler

Çok mu zor cebine beyaz mendil sokup maça girmek. Napcaklar elinden mi alacakar tüm stadın. Burnunu silerim ben o UA'nın.

Yapma Uğur Bey ne yaptın yahu ?

Şimdi sen mendil sallarsın,

Seni gören bir iki kişi daha sallamaya başlar,

Ondan sonra olay büyür,

Provakatör olursun,

Kameralar tarafından tespit edilirsin,

Polis'e ihbar edilirsin

Gel vazgeç bu sevdadan

eyup abi ben sahsen cok mutluydum ilk geldiginde polat

severdik onu taraftar olarak

ama ben ilk yalan soylemeye basladigini hissettigim gun cildirdim ruzgari tersine cevirdim

bir yonetici bir hatayi kapatmak icin yalan soylemeye baslamissa bu sadece baslangictir

oylede oldu her yalani kapatmak icin ayri bir yalan

ve sonumuz bu

ben bir alp yalman bilirim ayda bir konusur, dedigi seyleri neden dedi diye dusunursun bir agirligi vardir

kolaysa yalanci de adama

ama oyle bir hale geldikki artik rahatca GS baskanina hakaret edebiliyoruz

burada sucu sakin ha kimse taraftara atmasin

taraftarin tek sucu o koltugu yerlere dusuren adamlara gerekli tepkiyi belkide verememesidir ama buda onlari bu terbiyesiz adamlardan suclu yapmaz

dusundukce cildiriyorum

keitayi kakaya yaptigi sey yuzunden yolladiklar

FR ile sozlesme imzalayacagimlar

silide falan cok iyi topcular varlar

elanodan kar ettikler

tribundeki protesto edenleri polise vermeler

aklim almiyor

bugun karsimda gorsem yere tukururum gozune bakarak

o kadarini hakediyor cunku

once beceriksizlerdi zarar veriyorlardi

sonra aralarindaki kavgalar ortaya cikti ve secime gitmiyorlar

o noktada beceriksizlikten kanemicilige terfi ettiler

Sadece Nalga olayı yeterlidir benim için,

Etik metik lafları, lafı güzaftan öteye gitseydi, bir anlamı olsaydı, o gün vermesi gerekirdi istifasını.

Bu dünyada onuru uğruna canına kıyan insanlar var. Umarım düşündüklerimi ifade edebilmişimdir.

Hazır gelmişken şu Yönetim Kurulu rezilliğine de bir el atayım.

İki üyen istifa etmiş, 3 üyenle medyatik bir ortamda kanlı bıçaklı olmuşsun.

Ben ' kol kırılır yen içinde kalır ' lafını Galatasaray'lı büyüklerimizden öğrenmiştim.

Hakikaten ben bunun adını koyamıyorum.

Başkanlık sevdası olamaz bunun adı.

Yapma Uğur Bey ne yaptın yahu ?

Şimdi sen mendil sallarsın,

Seni gören bir iki kişi daha sallamaya başlar,

Ondan sonra olay büyür,

Provakatör olursun,

Kameralar tarafından tespit edilirsin,

Polis'e ihbar edilirsin

Gel vazgeç bu sevdadan

Polisteki ifademde o kadar mutluyuz ki gidşattan halay çekiyordum ondan sallıyordum derim.

Allahım ya, espri yapıyoruz zırt pırt ama sinirden ağlayasım var bildiğin gibi değil Eyüpcüm. Bu mendili her şekilde kullanırım ben eminim anlayacağın.

Üst Alt