Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Arkadaslar bende Forma Tasarlamak istiyorum... Bunun icin hangi Program laazim yardimci olabilirmisiniz..?

Anderlecht Formanin Fake'ini yaptim. Yeni aldim logonan bide eski logonan yaptim. benim icin yeni logonan daha güzel.

Anderlecht:

ofaoa9xh.jpg

Galatasaray Mock 1 (Eski Logo):

anderlechtfake2.png
galatasaraylogooriginal.png

Galatasaray Mock 2 (Yeni Logo):

anderlechtfake.png
galatasaray.png

Sagol Akin, bidaki sari formalarimda biraz daha turunc sarinan calisicam, söz.

Cagdas Köksal'in fikiri, benim cizimim:

2nuq520.jpg

Cok güzel bi forma:2_thumbs_up_-_anima mükembel bi fikirdi cagdas'dan!

tamer kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş, yeni gördüm.

fikir olarak çok katkım yok, sadece bayern in bu seneki beyazı çok hoşuma gitmişti, bize uyarlamasının da güzel olabileceği düşünüyordum, sayende görmüş olduk.

Adidas Almanlara herzaman süper forma yapar zaten.Bu formada bence en üst seviyeye ulaşmışlar.Gördüğüm en güzel Almanya forması diyebilirim.

Bizimkilerin ana kalıbı da, yani forma deseni felan Almanya forması gibi olur büyük ihtimal. Parçalı formayı bu desenden yaparlar. İşte parçalı olur, kollardaki siyah çizgiler sarı veya kırmızı olur öyle yaparlar.

Ama belli de olmaz. Geçen sene parçalı forma ve beyaz forma bize özel dizayn edilmişti, hiç bir takımda yoktu o desenler felan. Turuncu forma bir tek özel değildi desen olarak. Bu sene de belki Aslantepe'ye geçiş malum ona göre birşeyler yapabilir Adidas.

Açıkçası tarihin en iyi formalarını bekliyorum Aslantepe'ye yakışır şekilde... !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt