Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Ben bu formalara 90 ytl vermem kusura bakmayin beyler. Bikerede dogru duzgun is yapsinlar ozaman yonetim ne bu boyle pazar mali gibi.

24ni5tt.jpg

zmxdkz.jpg

tumblr_log130QEPx1qeg8at.jpg

Böyle olursa armamız yeter diyeceğiz heralde yine. Yarın ola hayrola artık..

Çok afedersiniz de kardeşim bu formanın kolları ney? Troll mü giyecek bunları? Kaç beden bu formalar?

Siyah formada yıldızların kenarına dikkat edin.Dikişten büzüşmüş bariz.Bence bu kadar kötü yapılmamıştır.Swoosh'un başucunda da var bir kıvrım.Bariz dikiş hatası yani.Nike bu kadar kolay dikiş hatası yapmaz formalarda.Az önce okuduğum bir yerde de bu tarz formaların çoktan işportacılara düştüğü söyleniyordu.Oradan alınmış olma ihtimali çok yüksek bence.

Ülker yukarıda olacak yine .Orası doğru.Zaten o da yanlış olsaydı iyiden iyiye formalar batmıştı

bunlar ne lan salı pazarı forması gibi... NIKE'I BOYKOT EDIYORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ya yemin ediyorum biktim su igrenc formalardan, bu ne ya ? bide tasarum yapanlar para aliyor, böyle lesh formalar icin. Kusura bakmayin, okadar insan bedavaya daha güzel formalar yapip cizdiler, bari calin, alin ne yapiyorsaniz da yapin.

Boykott ediyorum, forma nin kalitesi bile burdan bellio oluyor, yine o dandik adidas la alistigimiz mal...

Ya bagri azcik Arsenal filam gibi yapsaydiniz cok mu istedik utanin. Forma morma almiyorum, enayi yerine koyuyorlar bizi

Parça'lının kırmızısı da değişik. 2006 ve öncesi formaların kırmızısı gibi kötü vişne tonu. Ne güzel 2008 ve sonrasında düzeltmişlerdi kırmızıyı biraz. Eğer yine bu kırmızı tonu çıkarsa rezalet.

Formalar bu gün satışa çıkar mı arkadaşlar? Siyah formadan almak istiyorum bir an önce.

Diğer formalar var, eski versiyonlar ama var sonuçta. Siyah forma hiç almamıştım..

Ben takımımın çıkardığı her formayı beğeniyorum...Bu konuda çok seçiçi davranmıyorum...

yabancı pazar bizi hala 3. dünya ülkesi olarak görüyor. formaların durumu ortada... ne adidas nede nike adam gibi forma yapmadı artık sıkıldık bu işten forma almazsak nike sponsorluğa verdiği parayla kalacak ertesi sene adam gibi forma yapmak zorunda kalacak. tamam vefalı taraftarız ama sen tepki göstermezsen etkide bekleyemezsin...
Diğer formalar var, eski versiyonlar ama var sonuçta. Siyah forma hiç almamıştım..

Ben takımımın çıkardığı her formayı beğeniyorum...Bu konuda çok seçiçi davranmıyorum...

yabancı pazar bizi hala 3. dünya ülkesi olarak görüyor. formaların durumu ortada... ne adidas nede nike adam gibi forma yapmadı artık sıkıldık bu işten forma almazsak nike sponsorluğa verdiği parayla kalacak ertesi sene adam gibi forma yapmak zorunda kalacak. tamam vefalı taraftarız ama sen tepki göstermezsen etkide bekleyemezsin...

Hayır yabancı pazar bizi 3. dünya ülkesi olarak görmüyor..Biz kendimizi öyle gösteriyoruz..Taraftar yeterli tepkiyi verse yöneticilerimiz de buna göre davranır.Ne çıkarırsak satılır mantığı ile hareket edildiği için bize layık görülen bu sanırım..Ben de (biz de) bunun bir parçası gibiyim şu an...

Verilecekse bir tepki ben de veririm. Ama formaya bakışım güzellikten öte benim..Eğer güzel şeyler giymek istersem gider tişört alırım..Ben formayı takımı desteklemek için alıyorum sadece...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt