Galatasaray 2021 Yılı Bilançosunu Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2021 Yılı Bilançosunu Açıkladı

2 3 sene kücülmeye gitsek düzelir ama her gelen şampiyonlugu zorlamak için daha çok borçlaniyor.Borclarin alayi kapanmasi için bizim 100 milyon euro felan kara gecmemiz lazim nelson gibi 4 5 oyuncu satip para harcamaz isek.

31 mayısta kurun 10 şimdi 20 olduğunu düşünürsek fena bir bilanço değil her şeye rağmen.

Giderlerin çoğu euroydu zira.

Tabii faiz yükü yoktu bu sene

BB anlaşması TL olduğu için 1-2 sene daha enflasyon devam ederse, ödenebilir düzeye gelir borçlar zira net borcumuz 150 m dolar civarında.

Bunun gecmis oldugunu biliyorum. Ama tek kalemde bir oyuncya bu kadar para verirsen gelecek sene de zarar edeceğin kesin
Vermesen de edeceksin.

Bunu Galatasaray iyi kadro kurmalı, yaşlı yıldızları almalı diyenlerin kafasına vurmak lazım gerçi.

Seneye hükümet değişir ve destekler kesilirse ciddi batış ve küçülmeler izleyebiliriz. Bir an önce aksiyon alınmalı.

Vermesen de edeceksin.

Bunu Galatasaray iyi kadro kurmalı, yaşlı yıldızları almalı diyenlerin kafasına vurmak lazım gerçi.

Seneye hükümet değişir ve destekler kesilirse ciddi batış ve küçülmeler izleyebiliriz. Bir an önce aksiyon alınmalı.
Vermesen etmezsin ama kimsenin umrunda degil benim de degil objektif yorum yaptim.
Biz neyse villa falan belli düzeye goturecez hadi fenerde zenginler var bjk ne yapacak o kadar borcla buyuk soru isareti

Vermesen de edeceksin.

Hükümet değişirse bence tüm kluplere yillik max butce siniri getirsin atiyorum yillik 5 milyon eurodan fazla zarar edemezsin diye delmeye calisan olursa - puanlar verilir veya transfer yasagi gibi yani herkes haşlanmali borclar azalana kadar 3 4 seneye düzelir klüpler.

Hükümet değişirse bence tüm kluplere yillik max butce siniri getirsin atiyorum yillik 5 milyon eurodan fazla zarar edemezsin diye delmeye calisan olursa - puanlar verilir veya transfer yasagi gibi yani herkes haşlanmali borclar azalana kadar 3 4 seneye düzelir klüpler.
Keske kulupler sirketlere satilsa da kurtulsak sadece biz degil anadolu kuluplerinin 150 200m borcu var nasil odenecek kimse bilmiyor

Üst Alt