Galatasaray, Anthony Martial ve Adama Traore ile İlgileniyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Anthony Martial ve Adama Traore ile İlgileniyor

Belki gülenler olacaktır ama Traore=Lens'in kaslı, daha hızlı ama daha beyinsiz hali. Bir fark göremiyorum ben şahsen

Galatasaray muhabirlerinin birbirlerini yalanlama süresi bile yarım saate indi dün. Yakup çıkıp bunları söylüyor, yarım saat sonra Gökhan Dinç Traore ile ilgilenildi, bitti, başka bir şey yok diyor.

Bu seviyede olmasa da buna yakın seviyede en az 1 kanat almazsak eğer geçen seneki kadar olmasa da kötü kapatırız transfer sezonunu. Kerem'le bu iş olacak gibi değil. Ya alternatif olmalı ya sağlam rekabete girmeli.
Sadece Kerem değil bakın gerçekten Yunus'la olacak iş değil. Evet çok azimli istekli mücadeleci ama Adana'daki Yunus yok. Çok fazla eveleyip geveliyor. Onu da yukarı ivmelendirecek biri lazım

Sadece Kerem değil bakın gerçekten Yunus'la olacak iş değil. Evet çok azimli istekli mücadeleci ama Adana'daki Yunus yok. Çok fazla eveleyip geveliyor. Onu da yukarı ivmelendirecek biri lazım

En azından yunus ciddi bir ışık veriyor..Antep maçında 2 golde de direkt etkisi var büyük takımda ilk kez adam gibi sans buluyor toparlayacagini düşünüyorum.. Karar mekanizmasını geliştirdiği an bambaşka bir yunus izleyecegiz inşallah topu eveleyip geveleme kısmında hak veriyorum..

Çok geri çekiyoruz pis işleri verdik ikisine takılıyorlar. 1 aydır yırtınıyorum çift 10 numaralı sistemde ikisini daha ileri içte oynatırsan hayvan gibi skor üretirler. Baya yardımcı forvet rolü vereceğiz kendilerine.
Kerem de yunus da geçen sen topu evelemeden gevelemeden rakibi eksik bırakarak skor katkısı alınan adamlar. Bu sene mertens-seferoviçe alan açması isteniyor ikisinden. Bunu yapması istenilen oyuncuları yapamadıklarında ya eleştirmeyeceğiz yada geri ile bağlantılarını kesip 4-6-0 oyununda ileri ikili olarak görev verip 2 tane kanat oyuncusu alacağız. 4-4-2'nin kanatları olmasını istiyoruz.
Olmaz-olmaz-olmaz. İksini de harcarız.
İkisini geçtim ilerleyen haftalarda bay için bir deneyelim derler onu da harcarız.

Traore barcaya gitmeden çok önce wolves zamanlarından beri tanırım.

Sağ kanatta şovunu yapar, süratini atar ve aslanlar gibi işini yapar ! ben kefilim

Üst Alt