GSC Haber - Galatasaray APP Çıktı! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray APP Çıktı!

Siz niye böylesiniz.
20 avroyla 4 parça erzak alırsın anca.
Ben 150 Euro cebimde olmasa, evden çıkmıyorum.

O eski günler bitti, millet de para kalmadı.
Maaşlar 60% düştü.
İşini kaybedenlerin haddi hesabı yok.

Gscimbom mobil
Bilmiyorum tabi siz gurbetçi olarak daha iyi bilirsiniz. Ama mesela internette önüme düşüyor. Bizde 50 lirayla 1 kilo kıyma alınırken, orada 50 avroyla etinden tut, şampuanına, .çikolatasına, meyvesine, içeceklerine kadar her şey alınabiliyor. 3 aylık maaşla araba bile alınabiliyor yanlış bilmiyorsam. Ayrıca bu sonda dediğiniz maaşların düşmesi pandemiden kaynaklanıyor sanırım. Ondan öncesinde böyle bir sıkıntı yoktu. Pandemi sonrası herkes eski haline geri dönecektir.

Takimimiza verdiğimiz paranin lafini etmeyiz, amenna. Hep destek tam destek, ok.

Ama para verdigimden beri aplikasyon error veriyor. Yeniden numarami girmek durumunda kaldım. Simdide internet baglantisi yok gibi tuhaf notifikasyon geliyor.

Işimizi bir gün de iyi yapalım. Boyle birkac gun devam ederse sövmeye başlarım

Aplikasyonu silip yeniden indirdim. Yeni hesap açmadım daha. Eski ucretli hesabimi az sonra deneyeceğim.

Ama ne göreyim? Galatasarayin Youtubeten paylastigi videoyu aplikasyonda ucretli icerik diye vermisler :D

20200823_120507.jpg

Bilmiyorum tabi siz gurbetçi olarak daha iyi bilirsiniz. Ama mesela internette önüme düşüyor. Bizde 50 lirayla 1 kilo kıyma alınırken, orada 50 avroyla etinden tut, şampuanına, .çikolatasına, meyvesine, içeceklerine kadar her şey alınabiliyor. 3 aylık maaşla araba bile alınabiliyor yanlış bilmiyorsam. Ayrıca bu sonda dediğiniz maaşların düşmesi pandemiden kaynaklanıyor sanırım. Ondan öncesinde böyle bir sıkıntı yoktu. Pandemi sonrası herkes eski haline geri dönecektir.
Her izlediğin videoya inanma derim.
Ben de o videoları izledim.
1,19€ patates alıyor, patates çamur gibi ben 2,49dan aşağı patates görmedim.
Aylık et alışverişi 70-80 euro.
Araba konusunda haklısın.

Asgari ücret'le de hesaplama çok yanlış. Burada vasıflı eleman 2000-2200 arası alıyor.
Tr'de 4 bin den aşağı tesisatçı bulamıyorsun.

Gscimbom mobil

Üst Alt