GSC Haber - Galatasaray Başkan Adayı Yiğit Şardan Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Başkan Adayı Yiğit Şardan Açıklamalarda Bulundu

Tmm iyi hos da
Hocaya commit etmiyorsun
Sonra hocanin etrafinda kenetlenilmedi ve samp olacak kadro verilmedi diyorsun
Gidip apoyu yani bunlari saglamasi gereken yegane adami yonetimin en onemli adami yapiorsun
Ove ove biiremiyorsun
Yani ft patlican ama apo can
Bu nasil bir perhiz?
Sn sarbon
Sen ne anlatiyorsun ?
screenshot_20210605-015404_samsung-internet-jpg.125114

Yiğit Şardan: "Benim bir teklifim var bütün adaylara. Deloitte gibi bir şirketi çağıralım ve bütün başkan ile yönetimlerin mal beyanı, varlıklarını toplasın, kamuoyuna da açıklasın. Ondan sonra herkes görsün bakalım, hangi yönetim daha güçlü."

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Versinler bize bakayim bi xd

Yiğit Şardan: "Benim bir teklifim var bütün adaylara. Deloitte gibi bir şirketi çağıralım ve bütün başkan ile yönetimlerin mal beyanı, varlıklarını toplasın, kamuoyuna da açıklasın. Ondan sonra herkes görsün bakalım, hangi yönetim daha güçlü."

Durduramıyoruz adamı, en çok para bende var diyor. En güçlü projede o zaten.

Abv versin o deloitte denilenin. Şardan olmaz.

Şardan'ın tüm röportajları ısmarlama.

Kulübü neden icraya verdi, bunun cevabını versin önce. Sorumlu olduğu şube başka adama başka forma verip sahaya çıkardı? Bu mu sorumluluk sahibi olmak?

Hiçbir adaya yakın yada uzak değilim, çünkü tanımıyorum. Ancak belli konularda bilgim olsa da yeterli değil.. ama şunu rahatlıkla diyebilirim ki; en aklı başında profil veren Şardan, ancak bahsettiğin Nalga olayından dolayı bırak Başkan seçilmeyi, aday dahi olmamalıydı. Yine hayırlısı olsun Galatasaray’ımız için

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Foxtaki yayında ismailin nasılsınız sorusuna 1 hafta önce daha iyiydim demesi bile yeterli intiba için

Öyle bi imaj çizdiki gs sanki buna muhtaç baskılar sonucu istemeye istemeye aday olmuş rahatı bozulmuş

Ulan abdür

Tmm iyi hos da
Hocaya commit etmiyorsun
Sonra hocanin etrafinda kenetlenilmedi ve samp olacak kadro verilmedi diyorsun
Gidip apoyu yani bunlari saglamasi gereken yegane adami yonetimin en onemli adami yapiorsun
Ove ove biiremiyorsun
Yani ft patlican ama apo can
Bu nasil bir perhiz?
Sn sarbon
Sen ne anlatiyorsun ?

işte böyle açıklara açıklara vuracak gazeteci lazım

bi de sürekli adaylar terim'in üstünden oy aparmasınlar diye konuşuyor. oy toplamak için terim'i vaat etmekle, oy kaybetmeyim diye okan'ı açıklayamamak arasında ne fark varsa. sanki bana allegri'yi getirecek.

Deloeyi getirip onceki kurullqri denetletecez kim gucluymus gorelim ne kadar aciz bir laftir yahu?

Bi de diyor ki AP zamani 260 milyon gelir yarattik. O zaman niye taraftarlardan para istediniz de bizi elaleme rezil ettiniz?

AP nin asbaskaniymissin oyle mi? Sen de ibra edilmemissin demektir. O zaman yallah baska kapiya.

Işın Çelebi: "Bizim, Adnan Polat ve Yiğit Şardan ile ilişkilerimiz zaten çok iyi değildi ve aynı görüşleri paylaşmıyoruz."

Üst Alt