GSC Anket - Galatasaray Başkanı Kim Olmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkan Kim Olmalı ?

• Metin Öztürk

Kullanılan: 29 29.9%
  • Eşref Hamamcıoğlu

Kullanılan: 68 70.1%

• Kullanılan toplam oy
    97
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim gelir bilemem

Ama rahmetli Cengiz gibi hasta döşeğinde bile GS'ı düşünen biri gelmeli

Ayrıca başkandan ziyade kadrosu çok önemli

Herkesin saygı duyacağı bir isim etrafında birleşmeliyiz

Kaybedecek bir dakikamız bile yok artık çünkü

güçlü bir yönetim değil çok güçlü bir yönetim şart dursun bile buraktan iyidir deyip ona razı olmak yanlış kafa Ünal Aysal yönetime Haluk Ulusoy,Ali Sabancı,Bahattin Demirbilek gibi zengin ve güçlü isimleri alıp seçime girmeli..

Olsun işte Terim. Zaten antrenör olarak da gelse başkancılık oynuyor. Bari başkan olsun, gerçi bu sefer de antrenörcülük oynar. Şu adamdan kurtuluş yok

Fizik açıdan bitik olan takımı diri hale getiren Torrent’e saygısızlık yapılmaz umarım. Fatih Terim’in takımı taktik ve fizik açısından ne kadar çağ dışı hazırladığı gün yüzüne çıktı. Torent iyi teknik direktör değildir ama iyi antrenördür. Devam edilmeyeceği açık gibi umarım yerli evlatlardan birine teslim edilmez takım

Esref hamamcioglu aday olursa süpürür.

Aysal aday olmaz. Olursa sevinmeyin üzülün. Bülent tulunla beraber icine sicmaya geliyodur kulubun.

Dursun veya metin aday olursa terim evlatlariyla floryaya kahraman olarak geri döner. Bu ikilinin isminin gecmesi bile rezilliktir.
Bülent Tulunda mi gelecek. o moron gelmesin.

Esaretten hiç haz almiyorum

Aysal geliyorsa 2. baskan olarak Erden Timuru getirsin. Isler iyi giderse 2-3 sene sonra geri cekilsin ve Erden Timuru desteklesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt