Galatasaray, Bony İçin Tüm Şartları Zorluyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bony İçin Tüm Şartları Zorluyor!

Su an bedelsiz mehmet akyuz var , tabi boyle yerli ismi soyleyince hemen oow mooww ... Ver 500 bin euro , 1 senelik anlas , sana belki bir cesitlilik saglar
Maliyeti az ama arada ki maliyeti baska yerden kaybedersin, mesela forma ve bilet satislari.
Ayrica takimi alip daha üst seviyeye cikaracak kalitede bir oyuncu degil.

Tutunamadi diyorsunuz da EPL ile bizim ligimiz arasinda gezegenler kadar seviye farki var.

Böyle kuvvetli ve direncli forvetler bizim ligimizde her türlü is yapar. Dursun alamaz bu apayri bir konu zaten de ama Bony ye burun kivirip Adem Büyük Mehmet Akyüz gibi zurnacilari istemek de güzel kafa acikcasi.

Mehmet Akyüz ne abi ya. Iyice Anadolu takimi havasina büründünüz. Büyük baskan Dursun herkese capsizligini bulastirdi.

Son düzenleme:
Eren i aldik 4 milyon bagladik da ne oldu ? Uefa kiskaci zaten malum , mehmet akyuzun nesini begenmiyoruz ?

ayrica malum juventus schalke zamanlarinda hatta madrid maclarinda forvetimiz umut degil miydi

yabanci dusmani degilim ama yerli dusmanligini da sevmiyorum

ne zaman adem merter mehmet vs olsa hemen tepkiler alaylar yukseliyor , bu takim 4 sene ust uste sampiyon olurken , ondan once kalli zamani 2 sene sampiyon olurken

lucescu zamani , gerets ile 83 puan , td siz sampiyon olurken 11 yabanci ile mi oldu

kaliteli bir yerli omurgasi herseydir . Tabi iyi adamlarsa

Eren i aldik 4 milyon bagladik da ne oldu ? Uefa kiskaci zaten malum , mehmet akyuzun nesini begenmiyoruz ?

ayrica malum juventus schalke zamanlarinda hatta madrid maclarinda forvetimiz umut degil miydi

yabanci dusmani degilim ama yerli dusmanligini da sevmiyorum

ne zaman adem merter mehmet vs olsa hemen tepkiler alaylar yukseliyor , bu takim 4 sene ust uste sampiyon olurken , ondan once kalli zamani 2 sene sampiyon olurken

lucescu zamani , gerets ile 83 puan , td siz sampiyon olurken 11 yabanci ile mi oldu

kaliteli bir yerli omurgasi herseydir . Tabi iyi adamlarsa
Son cümlene katılmak ile birlikte, saydığın oyuncular, saydığın dönemlerde ki oyuncuların kalitesinde değiller maalesef. Şu anda takımda bulunan oyunculara göre de bir ekstraları olduğunu düşünmüyorum. Eren hataydı ama aynı hatayı yapmaya gerek yok diye düşünüyorum,yoksa aynı sezonu yaşar bir yere varamayız. Bunu herhangi bir yerli düşmanlığı olarak söylemiyorum. İyi bir takımı uygun maliyete kurmak mümkün ama bunun için uygun çalışanlar ve yöneticiler gerekli. Çalışanlar konusunda, Scout ekibini kast ediyorum, bişey diyemem ama yönetim herkesin malumu.

Son düzenleme:
00271822:ee6d57d642aeb5043c5d6caa0a02813a:arc614x376:w614:us1.jpg

Sarı-kırmızılılar bonservisi Manchester City'de bulunan Fildişili golcüyü kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.

Galatasaray, Wilfried Bony’den vazgeçmiyor. Fanatik Gazetesi’nden Metin Karabaş’ın haberine göre sarı-kırmızılılar’da şu an için 1 numaralı aday olarak gösterilen Bony için tüm imkanlar seferber edilecek. Manchester City’den kiralık olarak bu sezonu Stoke City’de geçiren 28 yaşındaki forvetin, kulübüyle 2019’a kadar sözleşmesi bulunuyor. City’nin, Bony’ye gelecek sezon da kadroda yer vermeyeceği ifade edilirken, Aslan’ın ise Fildişili forveti kiralık olarak almak istediği belirtildi.

Gamaspor
Resim tercihiniz den dolayı tebrik ediyorum sizi sayın Altun Bey.

#SubliminalMesaj

Ya birakin yazmayn birsey bosverin. Selcuk burak maaslara bak unal aysal batirdi takimi diyen adamlar sanarsin 1 sene sozlesme yapabilecekmis gibi abidik gubidik oyunculaei istiyorlar. Aynen gunde 1 cikolatasina oynayip cesitlilik saglar biz 20 mac uzerinden anlasiriz hatta nefis.
3 yillik sozlesme minimum 1.3 milyon eurodan baslayacagi bilinmiyormus gibi rahatliklada gonderiyorsun zaten.
Mehmet akyuz evet allahim istege bak dunyada birinci liglerde 20 bin profesyonel duzeyde aktif futbol oynayan futbolcu arasindan mehmet akyuz.
Vizyon gibi vizyon kenarda dursun evet. 200-300 bin liralara oynayacak 18-24 yas araliginda 1000 tane oyuncu bulursun hizli ve guclu.
Sonra dursunu elestirmelerini bekle.

Mehmet akyuz bonservisi elinde bir adam . Ustelik gidip de 2 milyon euro verin de demiyoruz

bedava forvet iste bu pahalilikta ne var yani hemen itiraz

Pektemek de olur ama o sozlesmeli basaksehirde bilgim hatali degilse

bosa cikarsa o da olur, formanin degerini bilecek simariklik etmeyecek adam istiyorum takimda

Umar aminu samsunspora bedelsiz geldi yillik 150 bin euroya oynuyordu. Mehmete verecegin parayla 5 tane umar oynatabilirsin.
200 bin euroya oynaycak 5 tane tazi al getir getirme mi dedik.

Mehmwt akyuz bonservissizmis ikinci ligde 56 macta 16 golu var.
Super ligde 107 macta 17

Pote bonservissiz insan azmani 62 macta 42 golu var sozlesmesi bitiyor.

Çöpçü gibi rizenin kovdugu adama cokmemizi isteyen var yedekmis al sana yedek nasil olurun ozeti bu iste. Ikinci ligin goll krali 500-600 bin euroya super ligde 15 takimin as forveti olabilecek yetenekte sende de 2.yedek olabilir(webo misali) tekme tokat kovulan adam degil.

Jahovic bitirici gibi bitirici. Arayinca 30 yasinda verim alabilecegin oyuncuyu bulabiliyorsun ama arayinca bak

Bonservisi yok diye her copu almak zorundamiyiz? Biraz vizyon biraz diyorum, kalite denen sey var. Galatasaray'a yakisan bir oyuncu mu bunlardan bahsedelim.

Bu arada Pote geçen sene devre arası ciddi ciddi Galatasaraya gelecekti sonra vazgeçtiler tepkiden korkup almadılar büyük ihtimal :) kesin bilgi

Son düzenleme:
Üst Alt