Galatasaray, Bruma'yı Ödüllendiriyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bruma'yı Ödüllendiriyor!

hatalı, erken alınmış karar vs diyecektimde herşey güzel giderse gözümün önünden gelecek yılki eski konuların alıntıları, futbol cahili içerikli ve ben demiştim ana fikirli yorumlar geçti.
melaikeleri kayık bi menajeri var hayrlısı ne ise o olsun

10 gol 7-8 asist sayisina ulastiginda cok net 25 milyon euro gibi teklifler gelir.

O sebeple yapilmasi gerekenler istatistik kastirmak. Penalti mi birak buruma kullansin istatistik kasmak zorunda. Asil ben yay cevresinden frikik kullanmasini bu konuda kendini gelistirmesini istiyorum. Oturup calissinlar cocukla

Dünyada en salakça yönetilen kulüplerden biriyiz

Neyi başarmışta zam alıyor

Selçuk gibi şampiyon yapsın bizi o zaman alır

40 milyon az..En az 60 milyon olmalı..Draxler 75 milyon teklif alıyorsa bu adam biraz kıpırdarsa 50-60 seviyesine gelir..En azından pazarlık seviyesi yüksekten başlar..40 milyon olursa adamlar 20 milyondan başlar ama 60 olursa en kötü 30dan başlar 50 milyonda buluşuruz :D

Ne yaptı diyenler ne yapacaktı ağzıyla kuş mu tutacak..

Gencecik çocuk kariyerinde bizi tercih etmiş dünyanın takımı dururken..

İtildi kakıldı kiraya verildi.. döndü taş gibi oynuyor..

Kör müsünüz arkadaş ne yaptı diyecek kadar..

Ne yaptı diyenler ne yapacaktı ağzıyla kuş mu tutacak..

Gencecik çocuk kariyerinde bizi tercih etmiş dünyanın takımı dururken..

İtildi kakıldı kiraya verildi.. döndü taş gibi oynuyor..

Kör müsünüz arkadaş ne yaptı diyecek kadar..

sırf eleştirmiş olmak için yazan veya aykırıyım ben imajı vermek için yazanlar var. Birde troller var tabi onları herkes tanıyor :)

niye sözleşmesi yenileniyor diyenlerin büyük çoğunluğu leşçuk sevdalısı , evlatçı ve bir kısmı da fenerli boş beleş adamlar..

Üst Alt