Galatasaray, Deniz Türüç'le Anlaştı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yetenek iyi, atletik performans zayıf, karakter-mental güç zayıf...

Çok nadiren bazı futbolcular büyük takıma transfer olunca çok daha profesyonelce davranmayı becerebiliyorlar; o bakımdan, maliyeti uygun olursa risk alınabilir, diyeceğim ama o ihtimal de pek yok gibi...En iyisi şimdilik hiç bulaşmamak, seneye sözleşmesini eline aldığında yeniden değerlendirilir duruma göre...

bkz: ömer yani gerek yok kalsin altyapıdaki cocuklardan birinin sozlesmesine iyilestirme yapsan daha faydali is olur

bkz: ömer yani gerek yok kalsin altyapıdaki cocuklardan birinin sozlesmesine iyilestirme yapsan daha faydali is olur

koyarsın yedeğe atalay'ı 5m'i de illa Türk oyuncu alalım dersen Kenan karaman,umut bozok,Sangare,ahmet kutucu,tarkan serbest,mert müldür falan seç beğen al. Emre varken 10 numara pozisyonuna yedek mi alcaz?

5 milyon euro pazarlık başlama fiyatı 3 3.5 a çekilir oyuncuda gelmek isteyecektir hoca istiyorsa rahat alınır önemli olan yıllık maaş düşük seviye yıllık maaşa iyi transfer sayılır net

Gökhan Töre ve Deniz Türüç'ü alacağımızı tahmin ediyorum yerli kanatlar lazım yedek yok,bu sezon Yasin Öztekin kalsa Onyekuru'yu keserdi durum o kadar sıkıntı

Hala diyorum ucuza yedek için gelecekse gelsin yoksa hiç gerek yok. Yunus var recep var en az bunun kadar topçular

3-4'e bitmeyecegini sen de cok iyi biliyorsun Yusuf.

Kasimpasa bizi kaziklayarak ayakta kaliyor son senelerde.

Trezeguet'i alacağımızı sanmıyorum. Feghouli kalır muhtemelen.

Babel-Bedelsiz
Gökhan Töre-Bedelsiz
Deniz Türüç-2 Milyon Euro / Serdar Gürler-2 Milyon Euro
Bir de olursa kiralık Bruma sürprizi olabilir.

Trezeguet'i alacağımızı sanmıyorum. Feghouli kalır muhtemelen.

Babel-Bedelsiz
Gökhan Töre-Bedelsiz
Deniz Türüç-2 Milyon Euro / Serdar Gürler-2 Milyon Euro
Bir de olursa kiralık Bruma sürprizi olabilir.

yabancı sınırı ınmıyorsa bız neden denıze 2m veriyoruz yaw
ve neden sen ozellıkle ıstıyorsunu bu herifi
bilali fln istesen anlarımda denız gs topcusu değil

Üst Alt