Galatasaray, Deniz Türüç'le Anlaştı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yabancı sınırı ınmıyorsa bız neden denıze 2m veriyoruz yaw
ve neden sen ozellıkle ıstıyorsunu bu herifi
bilali fln istesen anlarımda denız gs topcusu değil

Geleceğini düşünüyorum çünkü sınırın.

İstişare falan yalan.

Sene sonu 8+2+2 yapıp 1 veya iki seneye de 6+2+2 şeklinde revize ederler.

Yoksa umrumda olmaz.

Alt yapıdan geleceklere bakarsak 1 tane kanat, 1 tane bek, 1 tane de yedek stoper şart gibi duruyor.

Geleceğini düşünüyorum çünkü sınırın.

İstişare falan yalan.

Sene sonu 8+2+2 yapıp 1 veya iki seneye de 6+2+2 şeklinde revize ederler.

Yoksa umrumda olmaz.

Alt yapıdan geleceklere bakarsak 1 tane kanat, 1 tane bek, 1 tane de yedek stoper şart gibi duruyor.

kanat
metehan
ali yavuz(kanat forvet)

bek
suleyman
emirhan

stoper
ısık kaan
ogun

yabancı sınırı gelirse hiç bu tartışmalara gerek yok bence
kim gelirse gelsin kalitesiz bir kadro olacak

Hayır öyle bir konuşuyorsun ki adamlar öncekiler gibi batırdı kulübü sanki. :D

Zaten onun safında değil misin?Fikriyat olarak da ona daha yakın değil misin benden ziyade?Çok farklı dünyaların insanıyız ikimiz.

Senin düsüncene göre onlarin da kendi tasarruflarini uygulama haklarinin olmasi gerekmiyor mu? Birakalim yönetimler ve hocalar istediklerini yapsinlar. O zaman onlara da laf etmeyeceksin Sarper bey.

Senin düsüncene göre onlarin da kendi tasarruflarini uygulama haklarinin olmasi gerekmiyor mu? Birakalim yönetimler ve hocalar istediklerini yapsinlar. O zaman onlara da laf etmeyeceksin Sarper bey.

O dönemde bir şey demedim zaten onlara.Ama bıraktıktan sonra vaat ettikleri,açıkladıkları gibi bir durum yoksa eleştirmek en doğal hakkımdır.

bedava da olsa gelmesin. saçma sapan adamları dolduruyoruz sonra gitmiyorlar boş yere para veriyoruz. bu adama da 1,5-2 verilir

Üst Alt