Galatasaray, Deniz Türüç'le Anlaştı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her zaman kullandığı kornerleri çok iyi kullandığını görüyordum Kayserispor 'da ama bu kadar da iyi orta açtığını fark etmemiştim. Uzun zamandır bu kadar iyi orta açan bir yerli oyuncu görmemiştim resmen adamın ağzının içine orta açıyor ...

————————Diagne————————
Trezeguet——————————Deniz Turuc
—————Ndiaye————Emre A.————
—————————Donk————————
——Emre T.—————————Douglas——
——————Marcão—Luyindma—————
———————Gokhan Akkan——————
Daha Nando olmadigini gordukten sonea okumayi biraktim. Cop

O kadroyla Astanaya falan gene beraber kalma zamani gelir. Ön elemeyi gecersek tabiki. Ajax falan agir tokatlar 2 macta öyle kadroyu.

Ligde bile sampiyon olunmaz o kadroyla.

————————Diagne————————
—————————Donk————————

————————Diagne————————
—————————Donk————————

Ne yaptın heis

DUUr3eqXUAAG1be.jpg

Son dönemlerde kontratinin son senesine girmis adamlara ödedigimiz bonservis miktarlari:

Donk (6 ay kontrat) : 2,5 Milyon €
Lukas Podolski: 2,5 Milyon €
Yuto Nagatomo: 2,5 Milyon €
Bafetimbi Gomis: 2,5 Milyon €
Ahmet Calik: 2,5 Milyon €
Tolga Cigerci: 3 Milyon €
Emre Akbaba, Eren Derdiyok: 4 Milyon €
Belhanda: 10 Milyon €

Aklima gelen bunlar. Ahmet'i eklemekte tereddüt ettim ilk önce cünkü kisin transfer ettigimiz icin 1,5 sene kontrati vardi eski kulübünde. Su listeden verdigimiz paraya laf edilmeyecek 2 tane adam var sadece. Podolski ve Gomis.

Nagatomo bu sezon kocaman bir hayal kirikligi oldugu icin Podolski ve Gomis ile anmiyorum kendisini.

Son dönemlerde kontratinin son senesine girmis adamlara ödedigimiz bonservis miktarlari:

Donk (6 ay kontrat) : 2,5 Milyon €
Lukas Podolski: 2,5 Milyon €
Yuto Nagatomo: 2,5 Milyon €
Bafetimbi Gomis: 2,5 Milyon €
Ahmet Calik: 2,5 Milyon €
Tolga Cigerci: 3 Milyon €
Emre Akbaba, Eren Derdiyok: 4 Milyon €
Belhanda: 10 Milyon €

Aklima gelen bunlar. Ahmet'i eklemekte tereddüt ettim ilk önce cünkü kisin transfer ettigimiz icin 1,5 sene kontrati vardi eski kulübünde. Su listeden verdigimiz paraya laf edilmeyecek 2 tane adam var sadece. Podolski ve Gomis.

Nagatomo bu sezon kocaman bir hayal kirikligi oldugu icin Podolski ve Gomis ile anmiyorum kendisini.
Futbolcu takımıyla sözleşme yenilemezse kulübü satmaya çalışır.Oyuncu bonservisle gitmek istemezse kadro dışı bırakılır.Bizim ligin dışında bi Tolga transferi fazla o da yabancı sınırı nedeniyle verilmiştir.Belhanda'nın piyasası var.10-15 milyon euroya satabiliriz..

Futbolcu takımıyla sözleşme yenilemezse kulübü satmaya çalışır.Oyuncu bonservisle gitmek istemezse kadro dışı bırakılır.Bizim ligin dışında bi Tolga transferi fazla o da yabancı sınırı nedeniyle verilmiştir.Belhanda'nın piyasası var.10-15 milyon euroya satabiliriz..

Tolgay geldiginde 14 yabanci hakki vardi. Kronik sakat herif ne o maasi ne o bonservisi degiyordu. Almanyada dogruysa 1,2 milyon brüt civarinda maas aliyordu.

Üst Alt