Galatasaray, Diagne'yi 13 Milyon Euro'ya Aldı, 5 Milyona Alıcı Bulamıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Diagne'yi 13 Milyon Euro'ya Aldı, 5 Milyona Alıcı Bulamıyor

Bizde kalirsa bir sezon sonra 5 milyona bile satilirmaz. O zaman sözlesmesi bitene kadar bizde yedekte veya tribünde oturarak gecirir.

valla 5 milyon edecek kadar da kötü bir oyuncu değil bence diagne artık o giden 13 milyonu unutmamız lazım şuan 0 gibi düşünüp kazanacağımızın maksimumunu almamız lazım bu oyuncudan

kazık cidden büyük oldu yapacak bir şey yok :(

valla 5 milyon edecek kadar da kötü bir oyuncu değil bence diagne artık o giden 13 milyonu unutmamız lazım şuan 0 gibi düşünüp kazanacağımızın maksimumunu almamız lazım bu oyuncudan

kazık cidden büyük oldu yapacak bir şey yok :(

Sorun bence maasi. Bu adam bence 4 milyondan az paraya araplara gitmez. Bizde kalirsa normalde 5 milyon alan adamin arkasinda yedek forvet olarak bekler. Onun sayesinde degeri daha da düser ve bir sene sonra araplar bile artik iyi maas teklifi yapmaz.

Ben acikcasi kiralik+satin alma opsiyonlu transfer bekliyorum. Araplar istemezse belki rusya bir alternatif olabilir. Ruslarda vergi türkiyeden düsük diye hatirliyorum. Belki ordan biri buna +2,5 milyon maas önerirse oraya haremine bir rus kadini eklemek icin gider.

Umarim 2 milyon kiralik + 4-5 milyon opsiyon veren olur. O opsiyonu ama 15 gol atarsa zorunlu opsyiyon yapmaya calismaliyiz.

Sorun bence maasi. Bu adam bence 4 milyondan az paraya araplara gitmez. Bizde kalirsa normalde 5 milyon alan adamin arkasinda yedek forvet olarak bekler. Onun sayesinde degeri daha da düser ve bir sene sonra araplar bile artik iyi maas teklifi yapmaz.

Ben acikcasi kiralik+satin alma opsiyonlu transfer bekliyorum. Araplar istemezse belki rusya bir alternatif olabilir. Ruslarda vergi türkiyeden düsük diye hatirliyorum. Belki ordan biri buna +2,5 milyon maas önerirse oraya haremine bir rus kadini eklemek icin gider.

Umarim 2 milyon kiralik + 4-5 milyon opsiyon veren olur. O opsiyonu ama 15 gol atarsa zorunlu opsyiyon yapmaya calismaliyiz.

gidebileceği tek yer arap toprakları bence rusların bunu isteyeceğini sanmıyorum umarım en az zararla atlatırız

Evet baya penaltı alıyordu. Ama bunun top sürmesine hastayım yaw daha doğrusu süremeyişine sadece yürüyordu lavuk her daim :asd:

O kadar penalti almasi normal, adamin tek amaci buydu zaten. Ceza sahasi icinde her pozisyonda tilki gibi rakibin temasini bekliyordu.

Kendini habire habire yere attigi icin bir kac tane bariz penaltimizi da yemisti hakemler diye hatirliyorum.

Totti ye bir aralar taklaci kus diyorlardi kendini yere atiyor diye, bu kazma ondan 100 kat daha beter bu konuda.

Galatasaray'dan kiralık olarak Club Brugge'a giden Mbaye Diagne, Belçika’da kaldığı evdeki kira sözleşmesinin sona ermesine rağmen evden çıkmadı. Diagne, ev sahibinin uyarılarına da tehdit mesajları ile karşılık verdi. (İHA)

Bence bu isin sonu alacaklarina karsilik bonservisi verilip gonderilir 3 etmeyen adama 13 verirsen boyle olur buna yillik ucret odeyecegine ver bonservisini kurtul farzet ozan bedava gitti

Hoca oyunculari gec oyuna aliyor. Bu adam mac basi 15-20 dakika oynasin diye 2,35 milyon vermek simdiki durumda mantikli olmaz. Bence gene bir takima kiralik yollariz. Orda artik adam gibi oynayip transfer olmazsa, sözlesmesi bitene kadar bizde oturarak parasini götürür bence.

Üst Alt