Galatasaray, Emre Akbaba Transferini KAP'a Bildirdi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emre Akbaba Transferini KAP'a Bildirdi

6 ay sonra bedavaya alınacak yerli futbolcuya 4m öro!!! Bu ekonomi ortamında 25 milyonl lira çok para ciddi ciddi. Umarım çok başarılı olur, ödediğimiz paranın hakkını verir.

Alanyaya odenen , futbolcuya 4 senede odenecek olan sabit maas ekstralar menejer prim stopaj ev kirasi vs derken yaklasik 100 milyon TL yi bulur toplam maliyeti

Bir yanlisi duzeltelim . Sozlesmesinin bitimine 7 ay kalan denince sanki devre arasinda sozlesmesi bitiyor gibi anlasiliyor

Sozlesmesi sezon sonunda bitiyor . Yani simdi almasak devre arasinda alanyayla masaya oturmadan alabilirdik

Ama ancak yeni sezonda oynatabilecektik

1 sene sonra ne zaman transfer acilirsa o gun nihai anlamda transfer edebilmis olacaktik

Olası maliyeti ve takımın ihtiyaçları doğrultusunda, başından beri 'nötr' görüş bildirdiğim Emre Akbaba' nın başarılı ve ödenen bedelin fazlasını karşılayan bir transfer olmasını çok isterim. Naif ve mütevazı bir izlenim veriyor olmasından sanırım. Kibirli insanlardan her alanda nefret ederim zira...

Satın alacaksanız Rodriges tarzı oyuncular.
Veya Kiralık .

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!
Rodrigues' in transfer edilme sürecindeki görüşlerini merak ettim. ''İşte bu!'' diye havalara uçtuğunu hiç zannetmiyorum doğrusu!. ''Çöp' mü dedin, ''Leş'' mi?:asd:

Böyle hikayeleri seviyorum, futbolu da Galatasarayıda böyle hikayeler için sevmiyor muyuz ? Ben şahsen herşeye rağmen memnunum transferden. Hayırlı olsun.

Üst Alt