Galatasaray Emre Mor ile Prensipte Anlaştı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Emre Mor ile Prensipte Anlaştı!

2 yıldır Celta' da; adamları illallah ettirdi, belki ilk çıkan talibine yapıştıracaklar, daha bir tane ciddi teklif geldiğine yönelik haber hatırlamıyorum. Referansları ne kadar kötüyse artık?!...

Biraz fantezi yapayım; ''Bonservisine 2 milyon verelim, sonraki satışta 2 milyonun üzerindeki miktarın yarısı sizin olsun'' gibi bir teklif sunsak kabul etme ihtimalleri olabilir. Empati yapıyorum, Celta' da karar verici ben olsam kabul ederdim şahsen; kazık girmiş bir defa, ne kadarını çıkarsalar kardır...3 taraf için win-win-win...Ne senaryo yazdım ha?!:cool:

Edit: Yalnız Emre' ye bol keseden maaş yok. Çok ağır yaptırımları olan, daha çok performans bonuslarına dayalı bir sözleşme yapılmalı. Oynasın, kazandırsın, kazansın hergele!..
Dün bunu yazdım; daha iyi şartlarda anlaşma sağlandığı söyleniyor şimdi...

Hiç işim olmaz ama 'fantezi' yerine iddialı ifadelerle biraz süsleyip 'duyum' diye sunsaymışım epey mürit kazanırmışım sanki?!:cool::D

Yeteneğinden gram şüphem yok. Hatta abartısız söylüyorum Sergenden sonra izlediğim en yetenekli Türksün buna Abdülkadir, Cengiz dahil. Ama mental sorunların var. Bunları aşarsan Messi lakabinin hakkını verirsin.
BABA OCAĞINA HOŞGELDİN GALATASARAYLI EMRE MOR !
#EmreMor

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sergen yalcin efsanesine hastayim. Hani seyretmesek yiycez . Sergen cok yetenekli ama asla yurt disindan kimsenin almak istemedigi , milli takimda bile hic bir zaman banko ilk 11 olmamis adamdan bahsediyoruz.

Bu cocuga b.dortmund 18 yasinda 13 milyon yatirip aldi. Adamda super star yetenegi var ama is disiplini, is ahlagi sergenin bile 10 da 1 i kadar degil.

tsnin aldığı avdijaja çoğu yerde övgüler düzülüyor emre ondan yeteneksiz adam değil üstelik yerli statüsünde..Bu tarz riskler denemeye değer kaybedeceğimiz hiçbirşey yok şahsen fb veya bjkye gitmesini istemezdim kafasını futbola verebilidiği an bambaşka birşeye dönüşür... emre de son şansı olduğunun farkında burada da patlarsa önce dandik liglerde sürünür en son pttye kadar düşer

tsnin aldığı avdijaja çoğu yerde övgüler düzülüyor emre ondan yeteneksiz adam değil üstelik yerli statüsünde..Bu tarz riskler denemeye değer kaybedeceğimiz hiçbirşey yok şahsen fb veya bjkye gitmesini istemezdim kafasını futbola verebilidiği an bambaşka birşeye dönüşür... emre de son şansı olduğunun farkında burada da patlarsa önce dandik liglerde sürünür en son pttye kadar düşer
Tsnin aldığı da Emre gibi büyük yetenek olduğu için benziyorlar aslında. O çocuk tutarsa da TSyi taşır. Emre de bizi taşır.

Dünden beri bedelsiz gelişine ve olası satışta Celta'ya paydan %50 vereceğimize dair şartlamış durumdayım kendimi. KAP açıklaması da inşallah bu minval de olur.

Alinacak risk degil, patlama olasiligi cok yuksek ve o zaman bonservis kac olursa olsun elimizde patlar
Dolayisiyla bonservis umursamayacagimiz bir rakam olmali, o da bu ffp varken aslinda “0”dir
En iyi anlasma bedelsiz kiralama opsiyon 2-3 gibi birsey olabilir veya sonraki satistan %25 pay gibi
Ayni durum maas icin de gecerli, ilk yil 500k, sonraki yil begenilirse 1m opsiyon gibi
Bu cocuk bunu yasamazsa akillanmaz
Celta da bunu begenmiyorsa alsin elinde patlamis morun tursusunu kursun

O degil de bu adamlari takima doldururken ffp deyip fernando feghouli belhanda falan satilirsa cok fena, bir anda futbolu bilen adamlardan coluk cocuga dusmus oluruz, 5 gomlek duseriz ve bu yonetimde bunu yapacak potansiyel var malesef

Eger soylenenler dogruysa tavsiye ettigime yakin bir anlasma olmus, kazan-kazan ancak boyle olabilirdi, sadece %50 pay biraz fazla bence, riski alan biziz, celtaya zaten kacmis vaziyetteydi

Eger soylenenler dogruysa tavsiye ettigime yakin bir anlasma olmus, kazan-kazan ancak boyle olabilirdi, sadece %50 pay biraz fazla bence, riski alan biziz, celtaya zaten kacmis vaziyetteydi
Neyin riski?tutmazsa kadro dışı bırakırsın işte. Adamlar 13 milyon ödemiş buna ve bedavaya veriyor. Sadece satıştan 50 % istemeleri çok büyük risk.

Bakmışsın satmıyoruz.... baktın 3-4 milyona satık sadece....

13 milyonluk hediye bu bizim için... onlar için çok büyük kumar ki bizim ülkede öyle büyük paralara oyuncu satışı olmuyor sonuçta pek. 26 milyon Euro'ya satış yapılacak ki herifler bonservis zararını çıkarta bilsin.

İki taraf için de mantıklı.

Avrupa’dan hiç bir takım Emre’yi bedavaya bile almaz. Hiç kimse onun maaşını ödemek istemez. Zaten 1-2 milyon veren olsa anında gönderirlerdi. Emre’den kurtulmak istiyorlar. Bu nedenle onlar için mantıklı.

Adamlar tarihlerindeki en büyük yatırımı yaptıkları oyuncuyu bedava gönderiyorlar ve tek beklentileri bir sonraki satıştan yüzde elli gelir paylaşımı, o da Galatasaray satarsa/satabilirse. Yani tüm risk onlarda. Galatasaray’da tutmazsa yıllık maaşı zarar olur en fazla. Tutarsa da bonservisini almadığımız bir oyuncudan bir sonraki satışta yüzde elli kar yapıyoruz. Gayet iyi bence.

Üst Alt