Galatasaray, Emre Mor'u Geri Almak İstiyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emre Mor'u Geri Almak İstiyor

yeteneğine güveniyorsa orta halli bir süper lig kulübüyle anlaşmalı. biraz performans gösterse zaten büyükler peşine düşer.

şu haliyle kapağı bize ya da başka bir büyük takıma atsa bile şans bulamaz.

Bu adam yetenekli ama disiplinsiz. Karşısında Fatih Terim gibi bir hoca hiç olmadı. Bence Fatih Terim bunu adam eder.

Hoca bile 6 ay dayanamadi buna. Gelecek 3-4 sene süper lig takimlarinda gezinip ve sonra danimarkaya dönerse hic sasirmam.

ahahahahahaahahaa :LOL::ROFLMAO:

17/18 Aug 29, 2017 Borussia Dortmund
Germany
Bor. Dortmund Celta de Vigo
Spain
Celta de Vigo €5.00m €13.00m

Yeteneğini sahaya yansıtamadıktan sonra ne işe yarar ki çocuk futbol oynamayı bilmiyor futbolun en temel kurallarını bile bilmiyor ayak dışıyla top kontrol etmeye çalışıp ayağının üstünden kaçırıyor falan gol asist zaten yok şut atmayı bilmiyor,topsuz koşü nedir bilmiyor top ayağına gelince tek amacı karşısındakini geçmek geçemezse sana atak olarak geri dönüyor geçsede bal yapmayan arı misali boş bir futbolcu.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fizik muhabbeti cok bos bi muhabbet ben suana kadar Onyekuruyu fizigi ile halt eden bi stoper goremedim adami yakalayamiyolarki fiziki mucadeleye girsinler
Geniş alanda öyle ama dar alanda yerleşmiş savunmalara etkisizleşiyor. Dar alanda ya Ronaldo gibi ezip geçeceksin, ya Messi gibi içinden geçeceksin. Bu adamın kapasitesini kullanmak için alan yaratmak gerekiyor. Fiziği ve tekniği etkisiz.

Burak Yılmaz 25’inden sonra golcü oldu..35 ten sonra futbolcu..Ben bunun yerinde olsam böyle yeteneklere de sahipken 1-2 sene Çin’e gider oynarım..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt