Galatasaray formaları ne renk olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray formaları ne renk olacak?

Cevap: Galatasaray formaları ne renk olacak?

Bunuda beğendim.

away.jpg

yavruağzından Allah korusun

kum rengi dediklerinin üzerinde bir de aslan figürü olacakmış şöyle birşey yani

aslanl_krem_rengi.jpg

kesinlikle güzel formalar çıkacağından eminim.. biz bu konuda gayet başarılıyız son yıllarda diğer klüplere göre..

Uçuk renklere gerek yok bence 1. Parçalı 2. Düz Sarı 3. Ya Düz Kırmızı Yada Beyaz-Kırmızı

Parçalı

Yavruağzı(Somon)

Sarı

Hagi'li dönemde giyilen siyah forma.

Bunları isterdim bende.

adam akıllı forma çıkarsınlar bu sene sadece parçalı forma aldım diğerlerini beğenmedim almadım

Çok iğrençti bence acayip cırtlaktı.

Şimdi kullandıklarımız gerçek renklerimiz.Çok daha güzel.

Cırtlak diyorsun anlarım da, iğrenç abartı olmuş. İğrenç felan değildi. Bence gayet güzeldi.

Senin iğrenç dediğin renklerle Galatasaraylı olduk biz.

Gerçek renk diye bir şey yok, Galatasaray'ın ilk renkleri kırmızı-beyazdı. Daha sonra sarı-siyaha geçildi. Sonradan bordomsu-turuncumsuya geçildi. O zaman direkt kırmızı-beyaza dönelim.

Cırtlak diyorsun anlarım da, iğrenç abartı olmuş. İğrenç felan değildi. Bence gayet güzeldi.

Senin iğrenç dediğin renklerle Galatasaraylı olduk biz.

Gerçek renk diye bir şey yok, Galatasaray'ın ilk renkleri kırmızı-beyazdı. Daha sonra sarı-siyaha geçildi. Sonradan bordomsu-turuncumsuya geçildi. O zaman direkt kırmızı-beyaza dönelim.

Takımın yeni olduğu zamanlarda Ali Sami Yen terziye gidip iki rengi almış eline sallamış ve renkleri seçmiş.Bunlar Vişneye çalan kırmızı ve turuncuya yakın sarıymış.Gerçek renk diye birşey vardır.Seni bilmem ama ben gerçek renklerim görmek isterim takımı.

Ben renkleri için Galatasaraylı olmadım,ozamanda bana çok cırtlak gelirdi şimdi de öyle geliyor.Gerçek renklerimiz olmadığı ve artık kullanmadığımız için eleştirme hakkım var diye düşünüyorum.

Takımın yeni olduğu zamanlarda Ali Sami Yen terziye gidip iki rengi almış eline sallamış ve renkleri seçmiş.Bunlar Vişneye çalan kırmızı ve turuncuya yakın sarıymış.Gerçek renk diye birşey vardır.Seni bilmem ama ben gerçek renklerim görmek isterim takımı.

Ben renkleri için Galatasaraylı olmadım,ozamanda bana çok cırtlak gelirdi şimdi de öyle geliyor.Gerçek renklerimiz olmadığı ve artık kullanmadığımız için eleştirme hakkım var diye düşünüyorum.

Kişinin gerçek renkten ne anladığına göre değişiyor durum. Benim için gerçek renkler sarı-kırmızıdır. Ben Galatasaray'ı o renklerle gördüm ve öyle sevdim. Ve şimdi de o renklerin olmasını isterim açıkçası.

Senin mantığınla Galatasaray'ın gerçek renkleri kırmızı-beyazdır. Galatasaray resmi sitesine girip bakabilirsin, ilk olarak hangi renklerin kullanıldığına.

Kişinin gerçek renkten ne anladığına göre değişiyor durum. Benim için gerçek renkler sarı-kırmızıdır. Ben Galatasaray'ı o renklerle gördüm ve öyle sevdim. Ve şimdi de o renklerin olmasını isterim açıkçası.

Senin mantığınla Galatasaray'ın gerçek renkleri kırmızı-beyazdır. Galatasaray resmi sitesine girip bakabilirsin, ilk olarak hangi renklerin kullanıldığına.

Klüplerin zamanında değişik renkleri kullanmış olmaları onun gerçek renkleri oludğu anlamına gelmez.Fenerbahçe'de ilk zamanlarında farklı renklerde oynadığı oldu.Ama bir klübün gerçek renkleri vardır.Bizimde sarı kırmızıdır.Ali Sami Yen eline koyu sarı-kırmızı renklerini aldıktan sonra o anıya o kültüre saygılı olmamız gerekir.Çoğu yıl yanlış renklerimizle oynadık.Ne mutlu ki doğruyu bulduk.Ben dediğin cırtlak sarı-kırmızıya karşıyım.Olmasını hiç istemem.

yavruağzı olsunda sonra elelamin diline makara olalım öylemi pembe giyiyolar diye, inanılır gibi değil.

Üst Alt