Galatasaray formaları ne renk olacak? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray formaları ne renk olacak?

Cevap: Galatasaray formaları ne renk olacak?

Nereden baksan 60 yıldır giydiğimiz "cırtlak" sarı-kırmızıya yanlış renkler dedin de ondan.

Bak diyorsun ki aynı kefeye koyuyorsun diyorsun senden cevap beklediğim halde farklı yerlere taşıdın olayı.Ben diyorum ki gerçek renklerimiz değil diyorum.Mor veya somonla aynı kefeye koyduğumu belirtmedim bile.Nereden çıkardın anlamdım.Yanlış renkler diyen tek ben değilim bizzat klüp gerçek renklerimize dönüş yaptık dedi.

Bak diyorsun ki aynı kefeye koyuyorsun diyorsun senden cevap beklediğim halde farklı yerlere taşıdın olayı.Ben diyorum ki gerçek renklerimiz değil diyorum.Mor veya somonla aynı kefeye koyduğumu belirtmedim bile.Nereden çıkardın anlamdım.Yanlış renkler diyen tek ben değilim bizzat klüp gerçek renklerimize dönüş yaptık dedi.

Renklerde derece belirtmemişsin. Sadece gerçek renklerimiz(koyu sarı-koyu kırmızı) ve diğerleri olarak yorumladın.

Ben gerçek renklerimiz değil dedim diye çıktı tartışma.Ve sen bana dedin ki 60 yıldır kullandığımız renkler gerçek renklerimiz değil mi yani dedin.Ben de onu açıklamaya çalışıyorum sabahtan beri.Renklerde derece yapmaya gerek yok.Çünkü "cırtlak" sarı kırmızı gerçek renklerimiz değil.Sanırım klüpte benle aynı şeyi düşünüyor ki gerçek renklerimize geri döün yaptık dedi.İkisinin de adı halk arasında sarı kırmızı geçicek diye aynı renkler olduğu anlamına gelmez literatürde.

Tekrar takrar belirttiğim gibi Ali Sami Yen'in terzide eline aldığı renklerimiz gerçek renklerimizdir.Gerisi yok farklı tonlar,ona yakın renkler beni ilgilendirmez.Eleştirme hakkımda var.

Büyük takımlar kendi renklerinin dışında o seneki modayı da dikkate alarak renkleri belirliyorlar. Bunda bir sakınca yok.

Yavruağzı renginde bir forma vardı çok güzeldi.

Siyahli+somon.jpg

Şunlar da çok güzel;

galatasaraythird1011.png
Kod:

gs09-10kahve1.jpg

Bunlar harika. Bence yapılmalı

umarım somonun şortu falan koyu renk olur en azından

sahaya derisi yüzülmüş balık gibi çıkmayız inşallah...

bence forma renklerini tanıtıma kadar öğrenemeyiz. mor forma olduğunu kim biliyordu tanıtımdan önce :D

Bu haber çıktıysa,seneye demekki bu formalar kesin olacak.Yanında bir parçalı,birde düz sarı olabilir.

Kum rengi süper:D Arabamın rengi de kum rengi.Süper olacak

Renginden cok modeli beni ilgilenidiriyor. Mesela bu seneki parcali bitirim, bedene guzel yapisiyor.

Oyle gobekten, kollardan sallanan formalari gormek istemiyorum.

Yetti ya! yok pembe yakismaz, yok mor forma bize ters. Sari-kirmizi, mor, turuncu, siyah, veya pembe hic farketmez. Beyaz kefen olsa yine giyeriz, yeter ki üzerinde Galatasaray armasi olsun.

Üst Alt