Galatasaray formaları ne renk olacak? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray formaları ne renk olacak?

Cevap: Galatasaray formaları ne renk olacak?

Bunuda beğendim.

away.jpg

bu güzelmiş.

bide 10.yıl anısına uefa kupa finalindeki beyaz forma olursa güzel olur.

Böyle resimli gibi forma yapmak yasakmı ??

Şu formaları ve parçalı veya sarı forma yapsınlar 4 tanesini birden aLmazsam adam degilim.. özellikle siyahın formaya uyumlu polarıda mükemmel! :)

Lan ne ugrasiyorlar böyle abuk zubuk renk bulmak icin.

1.Parcali.

2.Komple Sari

3.Komple Kirmizi

4.Komple Siyah

tamamdir yav.

Ben formalardan çok o formayı giyen bazı kişilerin değişmesini istiyorum.Forma ne olursa olsun giyeriz.

Bu kadar özenti olmayalım yaa sarı kırmızı renkler gitmiş hollanda forması felan koymuşlar.

Bu kadar özenti olmayalım yaa sarı kırmızı renkler gitmiş hollanda forması felan koymuşlar.

Özentilikle ne alakası var ? Büyük takımlara baktığında,bu durumların pazarlama da ne kadar etkin olduğunu görebilirsin.Son yıllarda,yönetimimiz'in de bu yönde,doğru bir strateji izlediğini söyleyebiliriz.

Özentilikle ne alakası var ? Büyük takımlara baktığında,bu durumların pazarlama da ne kadar etkin olduğunu görebilirsin.Son yıllarda,yönetimimiz'in de bu yönde,doğru bir strateji izlediğini söyleyebiliriz.

İyide Rijkard var diye barça forması hollanda forması koymak özentiliktir. Ayrıca her sene ayrı renkten forma yapıp ta komik duruma düşmeye gerek yok hangi takım her sene forma rengini değiştiryo.

Aklıma Mevlananın sözü geldi;

"Ne adamlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde adam yok"

Not: Adamlıklarına değil futbolculuklarına lafım!

İyide Rijkard var diye barça forması hollanda forması koymak özentiliktir. Ayrıca her sene ayrı renkten forma yapıp ta komik duruma düşmeye gerek yok hangi takım her sene forma rengini değiştiryo.

Neden komik duruma düşülsün,bunun sebebini açıklayabilirmisin? Ayrıca en basit örnek olarak Barcelona ve Chelsea verilebilir,her sene farklı renkte forma giyiyorlar,özellikle son senelerde.

Üst Alt