Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...lgilendirme-basligi-lutfen-herkes-baksin.html ;

Forum hakkında bir soru-öneri-şikayet vs... olduğu zaman, her konuda TİCKET sistemini kullanmanızı rica ediyoruz. Bunun açılımı ''Bize Ulaşın'' diyebiliriz.

Resimde görünen butona basarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

34995967.jpg

Konu başlığına insan bir bakar yahu.Bu konuyla yazdığının moleküler düzeyde dahi bir alakası var mı?

Çok güzel bir fikir, tebrik ederim. İnternet ortamında taraftarlarımızın birlik ve beraberliği sağlayıp bir bütün halinde hareket etmeliyiz. Aslında benim hayalim galatasaray.org sitesinin bütün Gs forumlarını kendi çatısı altında toplayıp gs.org/forum gibi bir forum oluşturması ama bu çok zor :)

Unutmayalım, Biz bir aileyiz, kenetlendikçe büyüyen! :yenieek:

Tek çatı altında olmak gerçekten iyi bir fikir,

Bütün galatasaraylılar bir arada olur, tek bir ağızdan olaylara karşı tavır alınabilir.

Ama şöyle olursa daha iyi olur:

Mesela Galatasaray. org sitesi olur herkez oraya üye olur ama sitenin içinde gscimbom, scoutgs, gsfans, vs. forumları olup herkes eski düzeninde devam edebilirler.

Bütün kayıtlı üyeler tek bir foruma üye olduğu için sayı olarak kalabalık oluruz.

Çok güzel bir fikir, tebrik ederim. İnternet ortamında taraftarlarımızın birlik ve beraberliği sağlayıp bir bütün halinde hareket etmeliyiz. Aslında benim hayalim galatasaray.org sitesinin bütün Gs forumlarını kendi çatısı altında toplayıp gs.org/forum gibi bir forum oluşturması ama bu çok zor :)

Unutmayalım, Biz bir aileyiz, kenetlendikçe büyüyen! :yenieek:

Galatasaray.org 'un bu yönde bir projesi olmadığını biliyoruz.

Lakin olacak olursa, üzerimize düşen görevi layıkıyla yapar yada kulübümüze tüm haklarımızı sorgusuz sualsiz devredebiliriz.

aha buldum buraya yazabilirim

m.gscimbom.com neden olmuyor?

Nokia kullaniyorum ama acilmiyor

lütfen ama lütfen radyonun otomatik açılmasını engelleyin.

Sonuçta sekmeleri mecburen kullanıyoruz ve birçok farklı sayfada aynı radyo calıyor ayrıca dj çok kötü.

Sorunları çeşitli konu başlıklarına yazmak yerine "Ticket Sistemi" ile direkt olarak yetkili kişiye iletebileceğinizi biliyor muydunuz?

lütfen ama lütfen radyonun otomatik açılmasını engelleyin.

Sonuçta sekmeleri mecburen kullanıyoruz ve birçok farklı sayfada aynı radyo calıyor ayrıca dj çok kötü.

dj benim nesi var

en hit parcaları calıyoruz sonucta demet akalın serdar atiye akıyo begenmeyeni ilk defa goruyroum

dj benim nesi var

en hit parcaları calıyoruz sonucta demet akalın serdar atiye akıyo begenmeyeni ilk defa goruyroum

Ne kadar iyi olsanda o sinirle bana kötü gelebilir renktaş.Sürekli kapatıyorum ama sanki GSCimbomdaki herkes zorla bu radyoyu dinlemek zorundaymıs gibi her acılan sekmede bir daha acılıyor radyo.Buna bir çözüm bulunması lazım.Dinlemek isteyen play'e basar.

Üst Alt