Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Bir tepki olacaksa sadece Federasyon'a değil,kulüpler birliğine ve bizim yönetimede tepki olmalı.

Bildiğim tüm Galatasaray Forumlarına

Merhaba,

Galatasaray Forumları olarak gündemdeki gelişmelere tepki göstermemiz gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda bugün saat 15.00 'te;

"TFF ye mail: Adalet herkes içindir"

konusu açarak, mail gönderim uygulamasına başlıyoruz. Mail içeriğini üyelerinize bırakabilir yada taslak öngörebilirsiniz.

Gönderilecek adres: tff@tff.org

Selamlar.

mailini gönderdim. Tepki kapsamını dediğiniz gibi genişletebiliriz.

Bugün gscimbom.com dan UEFA ve FİFA ya iletilecek mail diye birşey gelmiş benim hotmail ime. Ben de gönderdim.

Ortak mail için bişey yazdım

isterseniz değiştirebilirsiniz yada kişiye özel mail olabilir

...................

gstvnet.com da destek veriyor

aslanyüreklilerede yazdım onlarda vericektir

gsfans olarak bizde varız

şu ana kadar

...........................

Tff mail:Adalet herkes içindir

Türkiye Futbol Federasyonuna

Türk futbolunu sarsan şike operasyonunu ve yaşanan gelişmeleri bizde her futbol sever olarak kaygı ile takip etmekteyiz.

Türk Ceza Kanununda işlenilen suç ve bunun karşılığındaki cezai müeyyideler belli iken,bir takım çıkar gruplarının,belli ekonomik kaygılar nedeni ile kamu oyunda baskı oluşturmaya çalışması ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar'ın özel bir tv kanalında vermiş olduğu beyanat bizi ve bizim gibi düşünen bir çok futbol severi endişelere sevk etmiştir.

Türk Futbolu ,eteğindeki taşları döküp yeni bir döneme başlıyacaksa,bu dönem kişilerin maddi kaygısını gözederek değil,hukukun üstünlüğünü kabul ederek olmalıdır.

Adalet zenginden ve güçlüden yana değil,haklıdan yanadır.

Ortada bir suç varsa şayet,bunun karşılığı bellidir,kanunlar kişiye özel değildir.

Adalet herkes içindir

tff@tff.org

destek olurmusunuz

şu an bizim serverde problem var,siteye girilmiyor

umarım 3 e kadar hallolur

olursa saat 3 de olmazsa,geldiği anda bizde başlatıyoruz

Başlık ve mail 3 te herkes tarafından olursa iyi olur

Benimde yöneticisi olduğum 2 site var Ardafanclub.com ve ardatrn.ailesiyiz.biz siteler şuan bakımda ama ulaşabildiğim kadar kişiye ulaşır destek veririz..

Ortak mail için bişey yazdım

isterseniz değiştirebilirsiniz yada kişiye özel mail olabilir

...................

gstvnet.com da destek veriyor

aslanyüreklilerede yazdım onlarda vericektir

gsfans olarak bizde varız

şu ana kadar

...........................

Tff mail:Adalet herkes içindir

Türkiye Futbol Federasyonuna

Türk futbolunu sarsan şike operasyonunu ve yaşanan gelişmeleri bizde her futbol sever olarak kaygı ile takip etmekteyiz.

Türk Ceza Kanununda işlenilen suç ve bunun karşılığındaki cezai müeyyideler belli iken,bir takım çıkar gruplarının,belli ekonomik kaygılar nedeni ile kamu oyunda baskı oluşturmaya çalışması ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar'ın özel bir tv kanalında vermiş olduğu beyanat bizi ve bizim gibi düşünen bir çok futbol severi endişelere sevk etmiştir.

Türk Futbolu ,eteğindeki taşları döküp yeni bir döneme başlıyacaksa,bu dönem kişilerin maddi kaygısını gözederek değil,hukukun üstünlüğünü kabul ederek olmalıdır.

Adalet zenginden ve güçlüden yana değil,haklıdan yanadır.

Ortada bir suç varsa şayet,bunun karşılığı bellidir,kanunlar kişiye özel değildir.

Adalet herkes içindir

tff@tff.org

destek olurmusunuz

tamam kanka attim bende sagolaSIN ellerine saglik

Ben şimdi açtım

aslantepe,gsfans,gscimbom,aslanyürekliler,gstvnet

destek veren siteler oldu

sizin irtibata geçip destek veren siteler olduysa,belirtirsiniz

Bu siteler dışında bana gelen bir teyid henüz yok.

Scout GS, Cimbom.tk, forzags.net mutlaka katılacaktır. uA 'dan ses yok, o çok ilginç.

Diğer forumlarda üyeliği olmayan yada üye olmaya üşenen çok sayıda üyemiz var. Onlara bir fırsat sağlayalım diyorum.

Eğer Galatasaray Forumları Projemizi destekleyen aşağıdaki forumlar da kabul ederse, onlara üyelik almak isteyenleri, bizdeki bilgileriyle listeleyip kendilerine bildirelim, üyelikleri açılsın ve kendisine mail olarak gelsin diyorum.

Ör: Ahmet Yılmaz isimli üyemiz aslanyurekliler.com | Galatasaray Spor Kulübü Taraftar İnternet Sayfası, www.Gsfans.org | Galatasaray Taraftar Sitesi ve ScoutGS | Galatasaray Scouting Ekibi 'dan da üyelik almak istediğini, açtığımız konulara (Ör: "Aslanyürekliler.com 'da üyelik isteyenler") ismini yazarak bize bildirmiş olsun.

Biz kendisinin adı soyadı, sistemdeki mail adresi, doğum tarihi vb temel bilgilerini liste olarak o forum yöneticilerine iletelim. Bir anlamda bu üyeliklere referans olalım.

İlgili forumlar, bu üyelikleri şifrelerini kendileri vererek oluştursun ve verdiğimiz mail adreslerine bilgi/teyid göndersinler. Böylelikle biraz daha kaynaşalım, üye sayılarımız da artış göstersin.

Not: Bu fikri diğer forumlarla görüşmeden yazdım. İsteyenlerle bu fikri en kısa sürede uygulayabiliriz. (Ancak, üye alımını özellikle durdurmuş forumlar olabilir. Amacımız onları üye almaya zorlamak değildir. :)

Abdullah bey tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım

Ama aslanyüreklilerle konuşun isterseniz onlarda ok derlerse

Siz başlığını açarsınız ne yapılıcaksa,bizde kopya çekeriz sorun değil :D

Biz forum olarak kayıtsız şartsız destek verdik,söyleyin yeter yani :lol:

Yanlız özellikle bi kaç sitenin daha bu oluşuma destek vermesini beklerdik açıkcası

Öncelikle Galatasaray için iyi olurdu,sonra kendi forumları içinde iyi olurdu

Biz 2 senelik bir siteyiz,14 bin üye,2 senelik hedefler doğrultusunda,ulaşmak istediğimiz online ve günlük mesaj sayısını yakaladık,keza sizinde öyle

Ama potansiyel olarak hareketlilik olarak bi kaç sitenin malesef sıkıntısı var,Galatasaray içinde kendi içinde faydası olurdu bu oluşum,hayret ediyorum

Talep üzerine

Forzags.net tag olarak gsfans.orga eklenmiştir

Yeni kurulan Galatasaray sitesine,bundan sonraki hayatında başarılar dileriz

Gsfans.org

Değerli Galatasaray Forumları yöneticileri;

Şike soruşturması ile ilgili olaylara ortak tepki açısından bir mail paylaştım sizlerle.

Bugünün gündemi ayrı, ama yarından itibaren index yapmak üzere görüş ve önerilerini bekliyorum.

ben ultrAslan forumunda'da uyeyim ama o forumu cok pasif goruyorum mesela sike konusunda ortak bir tepki vermemiz hicin hicbir girisimde bulunmuyor

GSCimbom'u ve GSFans yöneticilerini tekrar tebrik ediyorum.Konsept olarak örnek aldığımız iki büyük forum.

Üst Alt