Galatasaray, Garry Rodrigues'le Anlaştı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Garry Rodrigues'le Anlaştı İddiası!

Fiorantinayi 3 2 yendikleri macta son golu atmis uzun ozeti izleyince saglam adam gibi duruyor

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

70. dk oyundan alinmis. PAOK atak yaptigi tüm görüntüleri izledim: Cok is düsmemis, 1 gol atip 1 kere gol pozisyonuna girmis ama performansindan ziyade baska birsey dikkatimi cekti.
15. dakikaya kadar sag kanat oynamis, ardindan oyundan alinana kadar sol kanat oynamis.

Bunlar cidden Bruma'yi satti mi la haberimiz yok.. Yerine bunu almasinlar. Bruma-Garry birlikte ok, ama Bruma yerine veto.

videoya bakarsak pek etkileyici bir şey yok. katkı sağlamaz gibi duruyor. diğer taraftan bakarsak da bu adamın türk bir menajeri yoksa bizimkilerin böyle bir oyuncudan haberi dahi yoktur
Bu da sikot ekibinin komisyon transferi herhalde. Tabi arada onları da mamalamak lazım. Beş para etmez bir oyuncu.
Takımın neredeyse en iyi yeri sol kanatken, burada Bruma, Podolski, Yasin hatta Sneijder bile oynayabilecekken asıl mevkisi sol kanat olan bir adamı transfer etmek beceriksizlik ile ifade edilemez.
asiri derecede mallik iceren 1 haber

besiktasin aldigi babel bundan 10 kat daha iyidir
oO yasin'in zencisini mi alıyoruz?
Bize Vargas gerek Vargas bu kim lan..
Geçsinler 26 yaşına gelmiş daha ismini tanımıyorsak bir oyuncunun kalitesizdir..
Jimmy Durmaz'dan iyi değil.
Bursaspor tarzı bir transfer
Cöp. Direk vs videosuna bakayim dedim youtubede barcaya karsi videosu var. Lens'in çakmasını bulmuşlar.
Bunu alacağımıza Visca'yı alsak ya, ne olduğunu biliyoruz en azından.
Gerek yok

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ulan promo videosu bile buysa gerçeği ne kadar kötü çıkar merak ediyorum Aynı videonun Bruma için yapılanını izlesek Bruma'yı Ronalda sanarız.
Oyuncuyu tanimiyorum ama youtube da Bile lesh gibi hic bi özeligi yok ...Pino kadar Bile olamaz bence
Çok leş bir oyuncuya benziyor kim bulmuş bunu çok merak ettim

sent by note 7 #fireinthehole
Kesinlikle bu adamı youtube de begenenler nesini beğendi acaba cok merak ediyorum.Bizim yasine bile video hazirlasak bundan 2 kat daha iyi işler çıkar ortaya

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En fazla Kayserispor topçusu diyorlar buna

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk
Youtubedan izledigim kadariylan bu adamdan bir nane olmaz
Bu oyncuyu bulgaristan liginden biliyorum. Brakin Brumayi, Yasinin yerini bile dolduramaz! Ustelik Brumadan daha yasli.
Tam bir yedek. Eldekileri yedeklemek yerine , eldekilerin yedegini alma vizyonunu gösterenlere sokayim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gereksiz bir hamle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu adam Yasinden daha fazla katki vermez.

Başkan Bruma vardı o zaman orta saha berbattı orta saha almadan kanat almak gereksiz bir hamle gibi duruyordu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş mesajlarda Garry için söylenen sözlere bakıyorum da neler neler denmiş. Garry, Galatasaray tarihinin fiyat/performans bakımında en iyi transferlerinden biri. Eğer bu şekilde devam ederse, bu sezon içerisinde gerçekleşebilecek transferi sonucunda tarihimizin en yüksek bonservis ücretini kazandırabilir.

Beyler, zamanında adamı doğramışız burada.Benim direkt bir yorumum yok ama bana sorsan "bu kim yaaa" derdim.
Usta teknik direktörlerin elinde yetenekler ne hale geliyor hep beraber tanık oluyoruz.

Geçtiğimiz senelerde gönderilmesi planlanan birçok oyuncumuz şimdi, Fatih Terim'in elinde bir role bürünüyorlar.
Bu hocanın başarısıdır.İmparatorun başarısıdır.

Yıllardır forumda değişmeyen tek şey, futboldan anlayan üye sayısının hızla azalarak tükenmesi...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt