Galatasaray, İrfan Can Eğribayat Transferinden Vazgeçti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, İrfan Can Eğribayat Transferinden Vazgeçti

Yani İrfan Can 'ın o seviyede bir kaleci olmadığını düşünüyorum, potansiyeli ? bilemem ama 18 yaşındaki Doğan 'a 3,5 mil.€ ödemediysek İrfan Can 'a hiç ödenmemesinden yanayım

Kalecilik işi sırf yerli olsun yeter ki diyebileceğimiz bir mevki değil öyleyse Okan 'ı geri çağıralım gelsin oynasın, bir sonraki kalecimizin de nokta atışı bir transfer olması lazım. Eğer Uğurcan 'ı Altay 'ı ne bileyim Doğan 'ı getirip kaleyi teslim etmeyeceksek yabancı kaleciye gitmekten yanayım

Angers 'ın kalecisi Paul Bernardoni, Nice kalecisi Walter Benítez gibi çok daha iyi bir kaleciye gitmekten yanayım ben Muslera sonrası

Yani İrfan Can 'ın o seviyede bir kaleci olmadığını düşünüyorum, potansiyeli ? bilemem ama 18 yaşındaki Doğan 'a 3,5 mil.€ ödemediysek İrfan Can 'a hiç ödenmemesinden yanayım

Kalecilik işi sırf yerli olsun yeter ki diyebileceğimiz bir mevki değil öyleyse Okan 'ı geri çağıralım gelsin oynasın, bir sonraki kalecimizin de nokta atışı bir transfer olması lazım. Eğer Uğurcan 'ı Altay 'ı ne bileyim Doğan 'ı getirip kaleyi teslim etmeyeceksek yabancı kaleciye gitmekten yanayım

Angers 'ın kalecisi Paul Bernardoni, Nice kalecisi Walter Benítez gibi çok daha iyi bir kaleciye gitmekten yanayım ben Muslera sonrası
Yabancı sınırı var diye gelsin dedikte yabancı kaleci tabiki olmali. Bol bol ömer bayram Oynatiriz. orta ssahada almayız Taylan Berkan devam eder hocam. Işler yolunda gitmezse bir bahane uydurur

Yabancı kuralından faydalanan köylü kurnazi Anadolu takımları.Bu iş en çok onlara yaradı.Türk futbolu gelişecekmis.Mok gelişir Türk futbolu.

bence öyle abartılacak bir tarafı yok, çok bile vermişiz buna. Bundan sonraki işimiz gelecek vaadeden 17-18 yaşlarında bir kaleci bulmak olsun, Muslera'dan sonrası tufan olmasın, şimdiden işi sağlama almaya bakalım

oh-no.gif

Üst Alt