Galatasaray, Ivan Lendrić'in Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Ivan Lendrić'in Peşinde!

ivan_lendric1.jpg

Devre arasında golcü transferi yapmak isteyen Galatasaray için Hırvat basınından ilginç bir iddia geldi. Sarı kırmızılıların, Zeljeznicar'da forma giyen Lendric'in peşine düştüğü belirtildi.

Hırvatistan medyasından Galatasaray'la ilgili sürpriz bir forvet transferi iddiası ortaya atıldı. 24 Sata gazetesi, G.Saray'ın, Bosna Hersek ekibi Zeljeznicar'ın 25 yaşındaki santrforu İvan Lendric'i izlediğini öne sürdü. Sarı-kırmızılı kulübün scout ekibinde görevli Murat İnan'ın geçen hafta sonu Bosna Hersek'e giderek Zeljeznicar-Sloboda maçın tribünde yer aldığı ve 1-1 biten o karşılaşmada gol atan Lendric hakkında detaylı bir rapor hazırladığı belirtildi.

Hatta 1.85'lik Hırvat futbolcuyu Galatasaray'a öneren kişinin Aslan'ın eski yıldızı Tarık Hodzic olduğu kaydedildi. Yunanistan ekibi Kerkyra'da forma giymesinin ardından bu sezon başında Zeljeznicar'a transfer olan Lendric'in 15 maçta 5 golü bulunuyor.

GALATASARAYA forvet olmak için senede en fazla 12 gol atma şartı olduğu için rahat rahat alabiliriz.
Yada hantalsaniz ve topa vurmayı bilmemeniz de yeterli.

SARI KIRMIZI!

25 Yaşında Bosna Liginde oynuyorsa ondan bir şey olmaz. Bosna liginde 15 maçta 5 gol atan burda 3.maç gönderilir zaten.

Vizyonumuz mu çok daraldı? Yoksa kulübü iyice Anadolu takımlarına mı çevirmek istiyorlar anlamadım.

Saçmalıktan başka birşey değil zaten komple bir forvetimiz var bize gereken hızlı sürekli defans arkasına koşu yapan ve gerçekten çok golcü bir forvet
Her ne kadar beğenmesemde Burak Yılmaz'ın aklı olan ve güçlü versiyonu lazım bize

25 Yaşında Bosna Liginde oynuyorsa ondan bir şey olmaz. Bosna liginde 15 maçta 5 gol atan burda 3.maç gönderilir zaten.

Vizyonumuz mu çok daraldı? Yoksa kulübü iyice Anadolu takımlarına mı çevirmek istiyorlar anlamadım.

Renktaş transferleri Dursun'un hayatta bir iş becerememiş kardeşi Mehmet Özbek ve çapsız kral nazifoğlu yönetiyor

Gerçekten ben bunların transfer yapmasını istemiyorum giderler piyasada ne kadar çapsız yeteneksiz veya müzmin sakat adam varya toplar gelirler

Millet erkenden istediği oyuncuyu belirler ne kadar para alzımsa verir alırlar bizimkiler akşam pazarı hesabı nerde çürük çarık kaldıysa onları toplamaya çalışır

Renktaş transferleri Dursun'un hayatta bir iş becerememiş kardeşi Mehmet Özbek ve çapsız kral nazifoğlu yönetiyor

Gerçekten ben bunların transfer yapmasını istemiyorum giderler piyasada ne kadar çapsız yeteneksiz veya müzmin sakat adam varya toplar gelirler

Millet erkenden istediği oyuncuyu belirler ne kadar para alzımsa verir alırlar bizimkiler akşam pazarı hesabı nerde çürük çarık kaldıysa onları toplamaya çalışır

Dursun Özbek yönetimin yaptığı tek doğru transfer Carole ve belki Tolga Ciğerci. Jose'den zarar edilmediği için onu da sayalım.(Poldi 30 yaşındayken 2.5M bonservis ve 3.5M Maaş verildiği için iyi transfer değil bence)

Hakikaten rezalet transferler yapıyorlar. Ünal Aysal'a hala Hajrovic,Ontivero üstünde sallayanlar var ama Özbek'in yaptığı en az 5-6 tane rezalet transferi konuşmuyor bazıları.

Üst Alt