Galatasaray, Lemina ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Lemina ile Anlaştı İddiası!

Lemina'nın sakatlığı neyden kaynaklanıyor? Kondisyoner hatası mı, doğru kamp programı geçirmemesi mi, kendisiyle mi alakalı? Umarım bunun tespiti anlaşma yapılmadan önce araştırılır. Doktor, kondisyoner vs ile konuşulur.

Lemina bu sene 13 maç kaçırmış. TR kupasını saymıyorum. Bunlar ne zaman?

1 Ekim 2019 (1 maç PSG)
5 - 18 Ekim 2019 (2 maç)
22 Ekim 2019 (1 maç Real Madrid)
21 Aralık 2019 (1 maç)
2 Ocak 2020 (1 maç)
23 Şubat - 1 Mart 2020 (2 maç)
5 - 24 Temmuz 2020 (5 maç)

Bu adam blok olarak Ekim ayında 4 maç, Temmuz ayında ise 5 maç kaçırmış, toplam 9 maç eder zaten. Lemina kamp geçirmedi bunu biliyoruz Ekim ayı sakatlığının sebebi bu olabilir. Temmuz ayı herkesin malumu pandemi nedeniyle Bartali yoktu, Lemina'da iyi bakmadıysa antrenman yapmadıysa sakatlık geçirmiş olabilir diye düşünüyorum.

Lemina'ya ayrı bir program uygulasan oyuncuya göre, biraz üzerine düşsen oyuncu da kendine iyi baksa o blok maçları bu sene kaçırır mı? En çok üzüldüğüm nokta herkes kronik sakat demiş ama neye göre işkembeden sallamasyon taraftarlık olmamalı...

Sebep ve sonuç ilişkisi yukarıda yazıyor. Ben kronik sakat olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki sadece düşünce doktor, kondisyoner en iyisini bilir o sebeple de önce onların fikri alınmalı yazdım.

Oyuncuda problem yoksa bu transfere çok sevindim. Ben Lemina'yı %100 hazır olarak izlemeyi çok isterim. Yetenekli ve atletik, hem ön libero hem merkez orta saha hem de stoper olarak kullanabiliyoruz, Araplar gibi hırçın ve çirkef değil ve yaşı daha genç. 2 sene sonra oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Bu sene 2 senelik kiralasak keşke ama o potansiyel yok ki yöneticide.

Eğer yanlış, eksik düşündüğüm yerler varsa yazın lütfen ama oyuncumuza kronik sakat yaftasını yapıştırmayın lütfen.

Oynadigi maclari da yazsaydin. Topu topu 20 lig macinin 11'inde 90 dakikayi cikarabilmis bir topcu. Kamptan gecerse ki Terim'in ayak tenisi maclariyla nasil kondisyon yuklenjr bilemiyorum belki bir mucize 30-35 Mac full 90 cikarir.

Saçmalıktan başka bir şey değil. Koskoca dünyada futbolcu bulamıyorlar. Ciddi olarak scout departmanı kapatılsın. Bulamadıkları için değil, işe yaramadıkları için. Zaten lige gelen futbolcuya kafayı taktıkları için, bu departmanın bir anlamı veya işlevi yok. Yalandan birkaç isim ortaya atılıyor, onlar da zaten belli potansiyelli kulüplere, belli bonservislerle gidiyorlar.

Lemina'nın sakatlığı neyden kaynaklanıyor? Kondisyoner hatası mı, doğru kamp programı geçirmemesi mi, kendisiyle mi alakalı? Umarım bunun tespiti anlaşma yapılmadan önce araştırılır. Doktor, kondisyoner vs ile konuşulur.

Lemina bu sene 13 maç kaçırmış. TR kupasını saymıyorum. Bunlar ne zaman?

1 Ekim 2019 (1 maç PSG)
5 - 18 Ekim 2019 (2 maç)
22 Ekim 2019 (1 maç Real Madrid)
21 Aralık 2019 (1 maç)
2 Ocak 2020 (1 maç)
23 Şubat - 1 Mart 2020 (2 maç)
5 - 24 Temmuz 2020 (5 maç)

Bu adam blok olarak Ekim ayında 4 maç, Temmuz ayında ise 5 maç kaçırmış, toplam 9 maç eder zaten. Lemina kamp geçirmedi bunu biliyoruz Ekim ayı sakatlığının sebebi bu olabilir. Temmuz ayı herkesin malumu pandemi nedeniyle Bartali yoktu, Lemina'da iyi bakmadıysa antrenman yapmadıysa sakatlık geçirmiş olabilir diye düşünüyorum.

Lemina'ya ayrı bir program uygulasan oyuncuya göre, biraz üzerine düşsen oyuncu da kendine iyi baksa o blok maçları bu sene kaçırır mı? En çok üzüldüğüm nokta herkes kronik sakat demiş ama neye göre işkembeden sallamasyon taraftarlık olmamalı...

Sebep ve sonuç ilişkisi yukarıda yazıyor. Ben kronik sakat olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki sadece düşünce doktor, kondisyoner en iyisini bilir o sebeple de önce onların fikri alınmalı yazdım.

Oyuncuda problem yoksa bu transfere çok sevindim. Ben Lemina'yı %100 hazır olarak izlemeyi çok isterim. Yetenekli ve atletik, hem ön libero hem merkez orta saha hem de stoper olarak kullanabiliyoruz, Araplar gibi hırçın ve çirkef değil ve yaşı daha genç. 2 sene sonra oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Bu sene 2 senelik kiralasak keşke ama o potansiyel yok ki yöneticide.

Eğer yanlış, eksik düşündüğüm yerler varsa yazın lütfen ama oyuncumuza kronik sakat yaftasını yapıştırmayın lütfen.

Midesi ile ilgili bir sıkıntı var .

Ligin sonunda ise kas sakatlığı yaşadı alakasız

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray, Mario Lemina’yı bir sezon daha kiralamak için girişimlere başladı. 26 yaşındaki futbolcu, yaklaşık yüzde 30 indirim yaparak yıllık ücretini 1.4 milyon avro seviyesine indirdi." (Trtspor)
1.4 e hemen evet derim de, yine de birisi daha lazim olacak sakatlansa diye.

lemina/seri
Xx
Xxx
Donk

3 os oyuncu lazim. Aslinda bir 10 no da lazim, ama o fasli bloke ediyor

Bu Galatasaray yönetimlerinden ne çektik be önce dursun özbek sonra mustafa cengiz alayı beceriksiz sürekli sakatlanan lemına ile yola mı çıkılır.

Tamam bu 6 olarak alınacaksa Donk ile birlikte birisini daha alabilirler bu bölgeye. Yerli olabilir belki bilmiyorum. Ama 8 bölgesinde Taylan, Ömer Bayram ve bir tane as 8 olmalı. Ama bu kesinlikle Seri olmamalı. Seri oynayamaz bu takımda. Pasör takım oyuncusu Seri.

Çalışma prensiplerine uymadıkları gerekçesiyle serdar aziz ve eren derdiyok'u gönderen terim'in lemina'yı istediğini sanmıyorum. Razı geldiyse yönetimden umudu kestiği içindir. Yoksa çalım yedikten sonra sakat numarası yapıp oyundan çıkan, sosyal medyada şov kovalayan, sezonda 20 maç ancak oynayan oyuncu istediği kadar kaliteli olsun şampiyonluk yolunda alınacak risk değil. Takımı sahiplenen biri de değil üstelik. Derbi mağlubiyetinden sonra dansöz oynatanlardan biriydi.

Sadece bize özel olsa neyse, bütün kariyeri böyle bu adamın. Geçen sezon oynadın bu kumarı, tutmadı. Neden tekrar ısrar edersin ki...

Ne kadar indirim yaparsa yapsın

19-20 1537 dk TSL
18-19 1614 dk EPL
17-18 1721 dk EPL

liglerde aldığı toplam süreler bu. aşağı yukarı 17-18 maç çıkarabiliyor sezonda. Vereceğimiz paraya yazık

Çalışma prensiplerine uymadıkları gerekçesiyle serdar aziz ve eren derdiyok'u gönderen terim'in lemina'yı istediğini sanmıyorum. Razı geldiyse yönetimden umudu kestiği içindir. Yoksa çalım yedikten sonra sakat numarası yapıp oyundan çıkan, sosyal medyada şov kovalayan, sezonda 20 maç ancak oynayan oyuncu istediği kadar kaliteli olsun şampiyonluk yolunda alınacak risk değil. Takımı sahiplenen biri de değil üstelik. Derbi mağlubiyetinden sonra dansöz oynatanlardan biriydi.

Sadece bize özel olsa neyse, bütün kariyeri böyle bu adamın. Geçen sezon oynadın bu kumarı, tutmadı. Neden tekrar ısrar edersin ki...
Hangi çalışma prensibiymiş o terimde prensip filan kalmayalı yıllar oldu prensipleri olsa ardayı illa aldırmak icin ugraşmazdı

Üst Alt