Galatasaray, Okay Yokuşlu İçin Celta Vigo'ya Teklif Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Okay Yokuşlu İçin Celta Vigo'ya Teklif Yaptı

kim diyor onu ya,saçmalık
Mesela ben diyorum, arkadaş çevresi akrabalar. Futbol muhabbeti ettiğim kişiler. Rakip takimlardan olan konuştuklarım bile okay yerine taylan olsaydı yorumunu yapıyorduk. Saçmalık nerde anlayamadım? Okay ı neden beğenmeliyim ya da senin düşündüğün gibi düşünmeyen birinin düşüncesi neden saçmalık? Bence saçmalık taylan,Berkan,Aytaç varken neden yine çok birşey farkettirmeyecek tartışmalı bir ismi almak istemek.

6 numarayı yabancıyla çözmemiz lazım orası çok önemli malum sinyor terim pas oyunu oynuyor baskıdan presden pasla çıkabilecek kalitede bir isim lazım

Mesela ben diyorum, arkadaş çevresi akrabalar. Futbol muhabbeti ettiğim kişiler. Rakip takimlardan olan konuştuklarım bile okay yerine taylan olsaydı yorumunu yapıyorduk. Saçmalık nerde anlayamadım? Okay ı neden beğenmeliyim ya da senin düşündüğün gibi düşünmeyen birinin düşüncesi neden saçmalık? Bence saçmalık taylan,Berkan,Aytaç varken neden yine çok birşey farkettirmeyecek tartışmalı bir ismi almak istemek.
Taylan nere okay nere arkadaş, başarılı olur olmaz zaman gösterir, onda değilim, ama ne abarttınız şu taylanı,standart düz topçu sınır olmasa forma yüzü göremez.Adam plde iyi kötü bir standartta oynuyor,bizim ki bize bela, plde top toplatmazlar

Taylan nere okay nere arkadaş, başarılı olur olmaz zaman gösterir, onda değilim, ama ne abarttınız şu taylanı,standart düz topçu sınır olmasa forma yüzü göremez.Adam plde iyi kötü bir standartta oynuyor,bizim ki bize bela, plde top toplatmazlar

Valla aslında cevap yazmayacaktım ama anlamadığın nokta şu ben taylanı savunmuyorum. O bölgeye alınacak ismin okay olmaması gerektiğini düşünüyorum. Oraya daha kaliteli biri şart idare edecek vis isim değil... ortasaha kadar güçlüsün okay bize birşey katmaz seviye atlatmaz... net.

Valla aslında cevap yazmayacaktım ama anlamadığın nokta şu ben taylanı savunmuyorum. O bölgeye alınacak ismin okay olmaması gerektiğini düşünüyorum. Oraya daha kaliteli biri şart idare edecek vis isim değil... ortasaha kadar güçlüsün okay bize birşey katmaz seviye atlatmaz... net.
Adam alınır başka..Tek okayla biterse orta saha transferi olmaz.

Benim de gonlum yok ama kale - stoper yabanci olacaksa orta sahaya yerli sart.
Maalesef Muslera'ya 3 senelik 7.5 milyon vererek dugmeyi en bastan yanlis ilikledik.

son gün panik transferi için iyi bi eleman. maaş politikamız ve bonservisli oyuncuların hem ilk seferdeki, hem de şu andaki maliyetlerini düşünürsek çok kötü bi hamle olmaz.

bunun haberleri gündüz ana medyaya yansımadı temkinli olmakta fayda var gece bu iş bitti diyenler haklı çıakcak mı bakalım.

bu arada okay yokuşlu haberini gece 01:30 a gelirken veren hesaplar da momo transferini ilk duyuran hesaplardı bakalım bu da tutacak mı?

Üst Alt