GSC Haber - Galatasaray Olağanüstü Yetki Genel Kurul Başlığı | 31 Temmuz | YETKİ VERİLDİ - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Olağanüstü Yetki Genel Kurul Başlığı | 31 Temmuz | YETKİ VERİLDİ

6 sene önce senelik 100 milyon dolar kazanacağız kulübü 0 borçla teslim edeceğiz diyen kulübün en kötü başkanına tekrar yetki verilmesine dayanarak söylüyorum

Bak aşağıda 6 sene önceki yalanları
Geçmişe takılarak gelecekteki meseleleri nasıl çözmeyi planlıyorsun acaba. İnsanları rahat bırakın da işlerini yapsınlar. Negatif saçmayın. "Ben demiştim" görüşünün kimseye faydası yok. Zaten kötüye gidiyor her şey. Belli riskler alınmalı ki bu ivme iyiye dönebilsin. Erden Timur gibi tecrübeli bir isim var orada.

ben baska büyük kulubun borcları icin böyle projeler yaptıgını hatırlamıyorum hepsi batışını bekliyor

bizim bi kurtuluş sanşımız var

Sonumuz böyle olmaz umarım

FY7tXkNXoAgjG8g

Geçmişe takılarak gelecekteki meseleleri nasıl çözmeyi planlıyorsun acaba. İnsanları rahat bırakın da işlerini yapsınlar. Negatif saçmayın. "Ben demiştim" görüşünün kimseye faydası yok. Zaten kötüye gidiyor her şey. Belli riskler alınmalı ki bu ivme iyiye dönebilsin. Erden Timur gibi tecrübeli bir isim var orada.
Senin muhasebecin seni bir kez batırdı 6 sene sonra azıcık düzlüğü çıktın yine aynı muhasebeciyi işe alır mısın?
Eşek bile aynı çukura iki kez düşmüyor

Üst Alt