Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Seyircisiz vermeye bu federasyonun yüreği yetmez.Ki verseler bile en azından derbiyi etkiletmezler falan filan.. Verirlerse de yer yerinden oynar, asrın kararı olur .

En fazla verebilecekleri ceza para cezası olur. Sıkar biraz saha kapatma yada seyircisiz oynama cezası.. Ayrıca GS-fb derbisini seyircisiz oynatmak fener hariç pek fazla kişinin işine gelmez.

eğer saha kapatma verilirse olimpiyat stadında i.b.b'li futbolcunun gözüne atılan para yüzünden neden fenere saha kapatma vermediniz diye hakkını şiddetli bir biçimde gerekli yerlerde aramayan Galatasaray yönetimine yazıklar olsun derim.

arkadaşlar birşeyi biri bana açıklayabilirmi?? nedir bu eğer seyircisiz oynama cezası verirlerse yer yerinden oynar? hayır ben haksız yere aldığımız cezalarda pekte yaptırım gücümüzü kullanabildiğimiz bi olay hatırlayamıyorumda... cezayı verirler ve birkaç kemkümden sonra susulur maalesef...

arkadaşlar birşeyi biri bana açıklayabilirmi?? nedir bu eğer seyircisiz oynama cezası verirlerse yer yerinden oynar? hayır ben haksız yere aldığımız cezalarda pekte yaptırım gücümüzü kullanabildiğimiz bi olay hatırlayamıyorumda... cezayı verirler ve birkaç kemkümden sonra susulur maalesef...

Maç var derbi var bilmem anlatabildim mi?

eğer saha kapatma verilirse olimpiyat stadında i.b.b'li futbolcunun gözüne atılan para yüzünden neden fenere saha kapatma vermediniz diye hakkını şiddetli bir biçimde gerekli yerlerde aramayan Galatasaray yönetimine yazıklar olsun derim.

Yönetim ne desin onların maçı için.Bize bağlar mı?

Onların çirkefliği kendine kalsın.Biz onlar gibi olmayalım.

İki çapulcu yüzünden ceza alcaz !!! Anca kendi kulüplerine zarar verirler!!

Maç cezası falan verilmez en fazla para cezası

Ben o kadar çok haksız bir ceza aldığımızı düşünmüyorum.

Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulaması yapılan Mürtaza S.’nin uyuşturucu madde ve hürriyet tahdit suçlarından sabıkası bulunduğu öğrenildi.

Murtaza S. ifadesinde suçlamaları kabul etmeyerek "Özen, Bana Küfür ederek Beşiktaş lehine tezahürat yapmaya başladı. Bu sırada kavga etmeye başladık. Ben onu itmedim. Galiba alkolün etkisiyle sendeleyerek düştü. " dedi.

Emniyette işlemleri tamamlanan Murtaza S. “ Kasten adam yaralama" suçlamasıyla Şişli Adliyesine gönderildi.

Eroinman bir şerefsizin yüzünden ceza alacağız. Mağdur iyiki ölmedi. Burda klübün suçu nedir? Nasıl önlem alabilir? Adamın suratında yazmıyor ki Eroinman olduğu stada almasak. Klüp yerine şahısa vereceksin hapis cezası artı 100 milyar para cezası bakın bakalım kimse sahaya kürdan bile atabilyormu, kavga çıkartabiliyormu?

Ama seyircisiz oynama cezası verilirse, Fener kendi kazdığı kuyuya düşer bundan eminim. Yakın zamanda ASY'de kaybettiğimiz veya berabere kaldığımız tüm Fener derbilerinde, en büyük suç taraftarımızdaydı. Sahaya atılanlar vesaire nedeniyle kendi kendimizi baltaladık hep.

Bu maçı eğer seyircisiz oynama cezası verirlerse hakkaten büyük olaylar çıkar yapamazlar böyle birşey adam ne yapmaya çalışıyor orada anlamadım ne söylüyorda dövüyorlar onu varmı bir bilgisi olan ?

valla verirlermi verirler.olamaz böyle bir şey öyle ceza gelsin o atlayanı gider hastanede boğazlarım yemin ediyorum canım çok sıkkın.

Yönetim ne desin onların maçı için.Bize bağlar mı?

Onların çirkefliği kendine kalsın.Biz onlar gibi olmayalım.

ya bırak, biz onlar gibi olmayalım ayağına adamlar gün yüzü görecekler haketmedikleri halde. olalım kardeşim, olacaksın hakkını arayacaksın. hem bunda çirkeflik yok biz durup dururken ceza alsınlar demiyoruz. madem bu maçta biz 2 kişinin kavgasından derbi öncesi saha kapatma alıcazya da alma ihtimalimiz söz konusu, o zaman i.b.b maçında futbolcunun gözünü çıkartabilecek bir hareketten sonra cezayı fenere de verecek tff bunun başka yolu yok. orda vermedi mi? burda da veremez o zaman hakkı yok vermeye. verirse de bizim yönetim artık uefa'ya falan gitsin ben anlamıyorum işleri ne yani böyle durumda uefa'ya fifa'ya başvurmayacaklarsa bu takımı yönetmenin anlamı ne olacak?

Adam yakalanmasıydı belki ağır bir ceza alabilirdik.Ama suçun faili belli. Neden 1 suçlunun cezasını 22000 taraftar artı Galatasaray kulubü çeksin.Bence suçlunun yakanması bizim için müjdeli haberdir.

tamam anladik o eziktasli orada ezikligini göstermis, be adam sen niye gidip dövüyorsun,SANA NE???birak o orda ezikligini yapsin,Bildigim bütün Beddualari hem o ezige hemde onu dövene ettim, Allah sizi bildigi gibi yapsin, Yazik degil mi Anli Sanli GALATASARAYIMIZA, söyle bana yazik degil mi???????

Ya bu ezikler harbi takımlarına hiç mi güvenmez. Saha kapatılsın diye ağlıyorlar kaç günden beri. Köşe gönderine atılan yabancı maddelerde bunun içindi. Bu eziklere seyircili -seyircisiz farketmez koyacaz Sami Yen'de.

Üst Alt