Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

boy 1.68 ve forvet :( ezerler bu herifi bizim ligde 18 in icinde

Cok yuzeysel bir yorum. Messi'nin, Aguero'nun, Rooney'nin boylari cok mu uzun. Pabon tabi onlar kadar kaliteli degilse de Turkiye'deki savunmacilar da Ramos, Kompany degil. Gercekten iyiyse is yapar.

videolarında gördüğüm kadarıyla ikilili mücadeleleri hep kazanıyor gayet diri bir futbolcu...fiziği açısından sıkıntı yaşamayız.sadece uyum sağlasın yeter gibi duruyor

Haberin doğru olmasını çok isterim. Bu adamı bize bırakmazlar diye düşünüyorum. Fakat haber doğruysa vay ki vay.. Adamın asıl mevkisi forvet. Fakat kanatlardada oynayabiliyor. Elmanderle çok süper ikili olurlar. Bir zamanların Hakan arif ikilisini aratmayan performanslar görebiliriz. Umarım doğrudur.

İnşallah alırız bu adamı :016:

dorlaaaaaaaaaaaaan.png

Bir umutla açıklanmıştır diye foruma giriyorum yine aynı şeyler.

Kaynağada güvenmiyorum.

Bu transfer çok zor.

Ah ah bir gelse var ya.

Dorlan Pabón

Copa Libertadores ; 8 maç 7 gol 1 asist

Liga Postobon I ; 2 maç 3 gol

WM-Qualifikation Südamerika ; 3 maç 2 gol

Dostluk maçları ; 1 maç 1 asist

Amokachi tarzı bi oyuncuya benziyor ama bakalım gelirse göreceğiz..

ya bi basın gidin.. 2.5 milyon nasıl alır bu adam ? bu adamın en fazla alacagı 1.7....... oda en fazla .. videolarda iyi gözüküyor ama gercekte izleyen yoktur hicbirimizin arasında.. scoutlara güvenecegiz eger dogruysa haber

hakikaten merak etdim 1.7 i nasil hesapladin ;)

Umarım doğrudur bu transfer haberi.Bu adamı yüksek miktarlara satabiliriz o ihtimal çok çok büyük.

Üst Alt