Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Umarım doğrudur bu transfer haberi.Bu adamı yüksek miktarlara satabiliriz o ihtimal çok çok büyük.

sanmam. iyi performans gösterip piyasasını arttırsa dahi genç sayılmaz. gayet olgun bi yaşta. iki sene de bizde oynasa yaş 26. kimse 27sine merdiven dayamış tek avrupa deneyimi 2 sene türkiye ligi (belki artı 10 maç şampyonlar ligi) olan adama çok büyük paralar ödeyip satın almaz.

20sine yeni basmış ve henüz 19 yaşında şampiyonlar liginde döktürmüş bir shaqiri için söyleseydin aynısını katılırdım ben de...

sanmam. iyi performans gösterip piyasasını arttırsa dahi genç sayılmaz. gayet olgun bi yaşta. iki sene de bizde oynasa yaş 26. kimse 27sine merdiven dayamış tek avrupa deneyimi 2 sene türkiye ligi (belki artı 10 maç şampyonlar ligi) olan adama çok büyük paralar ödeyip satın almaz.

20sine yeni basmış ve henüz 19 yaşında şampiyonlar liginde döktürmüş bir shaqiri için söyleseydin aynısını katılırdım ben de...

FALCAO 24 yaşında geldi portoya 26 yaşında 42 milyon euroya gitti. tabi bizden okadara gitmez ama gitme olasılıgı var.

FALCAO 24 yaşında geldi portoya 26 yaşında 42 milyon euroya gitti. tabi bizden okadara gitmez ama gitme olasılıgı var.

radamel falcao 23ünde gitti portoya 25ine basar basmaz da büyük transferini yaptı ki; zaten falcao daha güney amerika'dayken bile oranın en büyük klübünün en yüksek piyasası olan adamlarından birisiydi. ayrıca senin de değindiğin gibi bizden farklı olarak futbolcu yetiştirip büyük kluplere, büyük paralara satma gelenği olan bi klube gitti...

oynatırız formda olursa satar mıyız? neden olmasın. satılır. belki birkaç milyon euro kar bile edilir ama ben 26 yaşına gelmiş ve sağlam bir avrupa ligi tecrübesi (terbiyesi) dahi görmemiş bir oyuncuya avrupa kluplerinin çok büyük miktarlarda yatırım yapacağını düşünmüyorum.

her top herifin önüne gelyo adamda ne vursa gol oluyor nasıl iş anlamadım:D

videoya sadece gol olanları koymuşlar :) bi de kaçanlardan bi video yapsalar...

o değil de hep son vuruş ya da şut-gol videosu var bu adamın. bir iki asist, çalım, skills videosu fana olsa da görsek nasıl süzülüyo, nasıl pas atıyo.

bak bakam Falcao kolombiya ligi gibi vasatın da altında bi ligden mi gelmiş 24 yaşında....

ha bizim ligde kolombiya ligi gibi şaibeli orası başka...

her sene aynı muhabbet . Aysal her sene 3 er 3 er getirdi yıldızları maşallah. Terim ne derse kırmadı aldı.. İmparator da futbolcudan anlamıyo (!) kimi istese bayern vs. ilgilenmedi bile. karşıköy küme düşecek Kuyt ı alıyor.... bizimkilerin hepsini üst üste toplasan bi Doğuş grubu etmez malesef...

şampiyonluk sonrası şampiyon olsak bile konuşacaklardı hani nerde? Peh dicek dudak yok padişah korkusuna, onca yapılan haksızlığa (rezilliğe) rağmen kupayı alıp oturdular... oturmaya da devam etsinler . iddianame de tek satır yok hakkımızda transfer için uefa kararı bekleniyo ... bırak Allahını seversen fener değil 1 sene küme düşürülsün 5 sene düşürülse bizimkiler farkı açmak yerine satarlar bu yaz selçuk inanı.

ayrıca hulk 22 yaşında japonyadan portoya geldi. potodan önceki kariyerine bakarsan hiçbirşey yok adam japon 2. liginde bile oynadı. şimdi 50-60 milyon € lar konuşuluyor onun için. bir oyuncu iyiyse yaşı 28 de olsa iyi paralara gider.

Dorlan'ı tanımıyorum ama Kolombiya futbolunu begeniyorum bireysel olarak daima iyi oyuncular çıkarmışlardır. Oturun biraz araştırın.

Yalnız Elmander ve Dorlan olacaksa 3.yabancı forvet alınmaz, alınması saçma olur, sadece Dorlan'a guvenmekte risktir.

Dorlan gelsin eyvallah ama yanına (Berbatov, Suarez falan değil) Burak Yılmaz alınmak şartıyla.

24 yaş satım için yaşlı değildir, önemli olan oyununun ikna edici olmasıdır, kimse sadece istatistiğe bakmaz. İş yaparsa, dogru oynarsa 26-27'sinde de ciddi bonservise gider. Ha ama TSL'nin bir bonservis tavanı vardır, adam ağzıyla kuş tutsa (misal Şota, Arda vs.) Porto gibi 30'a falan satamazsın, Turkiye Liginde bi tarafını yırtsa, Messi olsa 15m eurodur tavan. İyi oynarsa 7-10m arasına gider. Zarar etmemek bile Turk kulupleri için buyuk kazançtır.

beyler scout ekibimiz aylarca izlemiş adamı siz hala oyunculuğunu tartışıyorsunuz afedersinizde profesyonel scoutlardan daha iyi mi biliyorsunuz bu işi o zaman çıkın siz yapın o işi hala adamı tartışıyorsunuz ya bursa 26 yaşında pinto yu aldı getirdi ülkesinden adam takır takır oynuyormu oynamıyor mu geçin bu işleri..

beyler scout ekibimiz aylarca izlemiş adamı siz hala oyunculuğunu tartışıyorsunuz afedersinizde profesyonel scoutlardan daha iyi mi biliyorsunuz bu işi o zaman çıkın siz yapın o işi hala adamı tartışıyorsunuz ya bursa 26 yaşında pinto yu aldı getirdi ülkesinden adam takır takır oynuyormu oynamıyor mu geçin bu işleri..

tanıdığın profesyonel yerli skut :D lara sor bakam oyuncu izlerken çekirdek çitliyorlar mı! ne scout u menajer işi bunlar.

tanıdığın profesyonel yerli skut :D lara sor bakam oyuncu izlerken çekirdek çitliyorlar mı! ne scout u menajer işi bunlar.

scout ekibi kurmadımı adnan polat geçen yıl haybeyemi mi veriyorlar bu adamlara parayı abuk sabuk yorumlar yapmayın çekirdek çitliyolarmış.. :asd:

emredersin geçelim de; fatih hoca "riera transferini ben istedim başkandan" dedi. biz de taraftar olarak riera gelince üzüldük, elimizde patlar dedik. e sanki fatih hoca'dan iyi mi biliyoduk. tabi ki hayır. ama elimizde patladı. haklı çıktık. beşer, şaşar. hoca imkanı kadar transfer yapmaya çalışıyo. biz de burda o işlerin muhabbetini çeviriyoruz. eğer "onlardan iyi bilmiyosak susalım" gibi saçma sapan bir düstur edineceksek burda zaten yapılacak transferlerle ilgili olumlu-olumsuz görüş bildirmenin ne anlamı kalıyor ki ?

hagi, terim vs.. gibi bir sürü futbolu çok iyi bilen efsanenin getirttiği bir sürü adam bekleneni veremedi. bazıları da fazla fazla verdi. ama taraftarın eleştirmeye, beğenmemeye ve bu fikrini forumlar üzerinden paylaşmaya her zaman hakkı vardır...

emredersin geçelim de; fatih hoca "riera transferini ben istedim başkandan" dedi. biz de taraftar olarak riera gelince üzüldük, elimizde patlar dedik. e sanki fatih hoca'dan iyi mi biliyoduk. tabi ki hayır. ama elimizde patladı. haklı çıktık. beşer, şaşar. hoca imkanı kadar transfer yapmaya çalışıyo. biz de burda o işlerin muhabbetini çeviriyoruz. eğer "onlardan iyi bilmiyosak susalım" gibi saçma sapan bir düstur edineceksek burda zaten yapılacak transferlerle ilgili olumlu-olumsuz görüş bildirmenin ne anlamı kalıyor ki ?

hagi, terim vs.. gibi bir sürü futbolu çok iyi bilen efsanenin getirttiği bir sürü adam bekleneni veremedi. bazıları da fazla fazla verdi. ama taraftarın eleştirmeye, beğenmemeye ve bu fikrini forumlar üzerinden paylaşmaya her zaman hakkı vardır...

riera ne alaka şimdi o kadar alakasız bir örnekki bizimkiler rierayı bizim maçta iyi oynadı diye izlemeden eski formunda mı değilmi bakmadan başka seçenek kalmadı diye aptalca transfer ettiler bu durumla rieranın durumu çok zıt alakası yok.

Super K-800 ‏@radiosuperk800

#MERCADO | 6M€ Rubin Kazan, 10M€ Club Árabe u 8M€ Udinese, las ofertas que habrían por Dorlan Pabón

Biz yokuz?

Konu başlığı niye kesinleşmiş gibi yazılmış ? Kaynak da doğru dürüst bi kaynak olsa bari anlıcam Vatan nedir yahu? İdda falan yazılsın başa.

bu adam gelsin istiyorum bir macini dahil izlemedim, ona ragmen gelsin istiyorum, gerisini siz düsünün

Üst Alt