GSC Haber - Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Aralık Ayı Olağan Toplantısı | GSTV - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Aralık Ayı Olağan Toplantısı | GSTV

Son dönemde mesajlarını ne zaman görsem banlayasım geliyor İbo, durum vahim.

Abi adam cıkmış çiçekten böcekten bahsediyor. Marcaoyu kovun diyor. Rizesporun baskanindan bahsediyor. Hepsi humanist cercevesi icinde. Deli etti. Galatasarayin ne durumda oldugunu bilmeyen bihaber insanlarin buralarda olmasi kanıma dokunuyor. Belki buyuk hizmetleri olmustur, ama artık zamanin dışında yaşıyorlar

Rezan Epözdemir:"Bir tane tweet üzerinden bana yapılanlar büyük haksızlık.Şu an yayındayız. Ondan hassas konuşuyorum. 7 dava açılmış Ada ile alakalı. Biri havuz ve şezlong paralarıyla alakalı."

Rezan Epözdemir: "Raporlara göre parası neyse veririz gibi bir ifadem asla yok. Aksi ispatlanırsa gereğini yaparım.Benim akreditasyon kartım var. Her yere girebiliyorum.Benim cezam kaldırıldı zaten. Kaldırdık o cezayı."

Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan: "Toplantının başından beri konuşmaları sabırla dinliyorum. Burada sevgili Fatih Terim hocamız, kulüp profesyonelidir doğru ancak bir vasfı daha var, aramızdan biri. 7446 sicil numaralı Divan Kurulu Üyemiz."

Aykutalp Derkan: "Kariyeri boyunca Türkiye'de 8 lig şampiyonluğu, 22 şampiyonluğumuzun 8'i. Eleştirebilirsiniz, sevmek zorunda değilsiniz... Fakat UEFA'nın temel bir mottosu vardır; RESPECT. Saygı duyacağız."

Aykutalp Derkan: "Kimseye sahip çıkmak haddim değil, zaten tarih o kararı vermiş. Ancak Divan Kurulu Başkanı olarak bir divan üyemiz Fatih Terim hakkında bu tespiti yapmak istedim. Teşekkür ederim."

FGpo7l1XoAYJAt-

Üst Alt