GSC Haber - Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Aralık Ayı Olağan Toplantısı | GSTV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Aralık Ayı Olağan Toplantısı | GSTV

İmajı zedelendi bir kere çıkıp en üst perdeden konuşsa bile pek bir etkisi olmayacak diyecektim ama başkan yine bizi devletle karşı karşıya getirmeyin tek vatan tek bayrak muhabbetine girdi.

Burak Elmas: "Burası çok önemli. Tekrar söylüyorum. Galatasaray'ı Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile karşı karşıyaya getirmeye çalışanlaraa sesleniyorum. Bunu farklı camialarda yapmış olabilirsiniz. Ama Galatasaray'a yapamazsınız!"

Eh? O kisilerin ismini ver o zaman, ve büyük lider o GS ve TR düsman sahislari Silivriye yollasin.

Bir şeyleri protesto edelim yahu mesela Başakşehir maçına paf takımla çıkarız, ne olur en fazla?Liderden fark mı yeriz?
Belki saçma bir öneride bulundum ama en azından somut bir icraat olur.Lafla yürümüyor işte

Burak Elmas: "Bu kurullar devam ederse, yayın ihalesine markamızı sokmamak için hazırlıklara başladık. Gerekirse naklen yayın ihalesinden çıkmaya da hazırız."

Burak Elmas: "Galatasaray siyasette taraf değildir. Bizim tek bir Cumhuriyetimiz vardır o da Türkiye Cumhuriyeti'dir."

Üst Alt