Galatasaray, Sportif Direktör Mario Branco ile Anlaşma Sağladı İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sportif Direktör Mario Branco ile Anlaşma Sağladı İddiası

Fenerbahçe'nin hatası erken vazgeçmek oldu. Eğer o yapıyla bu güne gelmiş olsalardı daha iyi bir durumda olurlardı şimdi. Ki Ali Koç'un elinde bu imkan da vardı.
Fenerbahçe bizdende beterdi. Yapılanma felan hikaye. Takımı Comolli nin saçma sapan komisyon transferleri ile doldurmuşlardı. Adamların tek şansı Ali Koç un sponsor desteği olması bizimkinde o güçte yok. Ali Koç un eline geçen tek şans Emre Belezoğlu ydu. Ondan da taraftar ve yönetim olarak erken vazgeçtiler.

Hiç sanmıyorum Terim'i tutsaydı başarısızlıkta onu öne atabilirdi ama şimdi tüm şeylerden kendisi sorumlu tutulacak, başarılı olsa bile seçime gitmek durumunda kalabilir.
Terimi daha nereye kdr tutacaktı üstad. 9 maç 1 galibiyet, 22 puan fark yedik liderden. tribünlerden tepki gelmeye başladı. tutamazdı daha fazla. sezon sonuna kdr gitmesi gerekirdi uefa maçları hatırına bence, onu da yapmadı. muhtemelen yönetimde de tepki verenler vardı.

şimdi kendisine ulaşana kdr eleyebileceği alanlar açıyor bence.

Terimi daha nereye kdr tutacaktı üstad. 9 maç 1 galibiyet, 22 puan fark yedik liderden. tribünlerden tepki gelmeye başladı. tutamazdı daha fazla. sezon sonuna kdr gitmesi gerekirdi uefa maçları hatırına bence, onu da yapmadı. muhtemelen yönetimde de tepki verenler vardı.

şimdi kendisine ulaşana kdr eleyebileceği alanlar açıyor bence.
Terim'i gönderdikten sonra direk hedef haline geldi ama bu isimler bir kalkan falan olamaz başarısızlıkta seçim olur hatta başarılı olsa bu hamlesi yine seçim olabilir artık.

Eski scout sonradan sportif direktör olmuş sanırım, menajer bağlantısı filan beni zerre ilgilendirmiyor elimizdeki oyuncuları pazarlamayı becerebilecek mi orası önemli

Millet elindeki oyuncuyu ederinin çok üzerinde satarken biz oyuncularımıza alıcı bile bulamıyoruz bir gariplik var burda

Direk bu ismi duysaydık sıkıntı olmazdı da Campos isminden sonra bir anlam ifade etmiyor. Umarım doğru dürüst bir insandır ve hayrını görürüz.

Saydığın bütün takımları oyuncu satabilen, tavan sponsor gelirleri olan takımlar, bize şöyle 10m iki kazık kitlese 5 senede anca çıkarırız. Verdiğin örnekler ile biz bir değiliz.
Tamam menajer bağın olmadan topçu satmak çok zor zaten. Bjk çakış show yaptığı dönem hep Mendes ve LIAN üzerinden yaptı. Bu işler artık böyle maalesef.

Kulübün içini boşaltmalarına izin vermezsen boşaltamazlar.

Menajer bağlantın olmadan topçu satacaksan oyuncularına değer katıp sahnede tutacaksın. Bu oyuncu grubuna simdiye kadar bir şey katamadık, yeni ekip katarsa zaten satılırlar.

Türkiye de sd işi tutmaz Burak elmas en geç 18 ay da başkanlıktan gidicek gibi görünüyor.Gelirken uzun ömürlü olmayacağını biliyordum zaten.

Üst Alt