Galatasaray Tarihinin % ... sini Bu Adam Yazdı.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin % ... sini Bu Adam Yazdı..

Dostum klasına yakışır bir analiz olmuş :hat:

Konuyu açma amacım, Fatih hocanın yaşayan bir efsanemiz olduğunu hatırlamamız içindi.. Bazı kendini bilmezler, şenol güneş ile kıyaslıyorlar :mad:

Şenolün tüm kariyeri hazıra konmaktan ibaret. 2002 takımı, Ersunun topladığı oyuncularla şikeli sezonda şampiyon olması ya da olamaması ve Samet aybaba ve Bilicin temellerini attığı ve oyununu kurduğu beşiktaş'la gelen şampiyonluklar. Bursa da da çok iyi bir jenerasyona denk gelmişti. Forvetleri fernandao, Bakambu ve enes ünaldı. Şenolun sıfırdan kurup başarılara ulaştırdığı hiçbir takım yok. En büyük olayı mevcut oyunculardan alınabilecek en yüksek verimi alması. Ha kötü hoca mı değil GS nin başında görmek istermiydim özellikle mancini sonrası Evet.

Son düzenleme:
HAGI %75ten az olamaz
ortalama bir kadroya avrupada kupa kazandirmistir

Nasıl ortalama Hayri, o kadronun CL'ye talip olamaması şanssızlıktı asıl. Hayvan gibi oyuncularımız vardı, bir de üstüne birlikte oynamaya alışmışlardı. Aynı kadro 2002'de DK yarı final oynadı, devamı da Euro 2008'de oynadı.

Şu an o takımı kur, CL'de çeyrek finale burun kıvırırsın. Bakma o zaman o kadar özgüvenimiz yoktu o yüzden gruplardan çıkamıyorduk.

Nasıl ortalama Hayri, o kadronun CL'ye talip olamaması şanssızlıktı asıl. Hayvan gibi oyuncularımız vardı, bir de üstüne birlikte oynamaya alışmışlardı. Aynı kadro 2002'de DK yarı final oynadı, devamı da Euro 2008'de oynadı.

Şu an o takımı kur, CL'de çeyrek finale burun kıvırırsın. Bakma o zaman o kadar özgüvenimiz yoktu o yüzden gruplardan çıkamıyorduk.

euro 2000de de bisey yapamadi ama
dunya kupasinda da tirt takimlari yendi
bizden ayrilan topcularin hicbiri avrupa takimlarinda basarili olamadi
yani takim iyiydi tabiki de hagisiz cok bisey yapamazdi

1314.jpg
Mustafa Kaya seni dövmenin, bu kadar like getireceğini bilmiyordum :asd22:

İyi ekmek çıkar bu işten.. Haftada bir döveyim seni capslerde :D

Mustafa Kaya seni dövmenin, bu kadar like getireceğini bilmiyordum :asd22:

İyi ekmek çıkar bu işten.. Haftada bir döveyim seni capslerde :D

Sen söyleyince fark ettim. Vicdansızlar. Hiç üzerime alınmıyorum. Orada ayaklar altına alınan ben değilim; fikirlerim. Bu ülke fikirlerin ayaklar altına alınmasına alışık zaten. Bu yüzden insanlara yabancı gelmemiş, like'leri basmıştır :asd:

Üst Alt