Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor!

Devamlılığı olmayan bir kadro kurduğumuz sürece de bu böyle olacak. 17/18 sezonuna sıfırdan bir kadro ile girdik 18/19 sezonuna girerken ciddi değişiklikler yaptık devre arasında zaten bir daha sıfırdan kadro yaptık yazın yine çok büyük bir transfer dönemi geçirdik gelenler ile de gidenler ile de Fatih Terim şimdi de Ocak ayına işaret ediyor kadroyu değiştirmek için

Hayır benim anlamadığım yazın zaten Nzonzi-Seri-Lemina-Mor-Andone-Donk-Nagatomo-Mariano-Selçuk gibi adamların sözleşmesi bitecek yine sıfırdan kadro dizmiş kadar olacağız birde Ocak ayında ekstra bir transfer operasyonu daha çıkıyor

Gelen futbolcular 1 sene aynı adamlar ile yan yana oynayamadan gidiyor, bu kadar istikrardan uzak bir kadro tabi ki istenilen kadar başarılı olamaz
Herhangi bir transfer stratejimiz ve planimiz olmadigi icin menajerlerin getirdigi adamlari aliyoruz. Gerisi artik gelen oyuncunun karakterine ve oynama istegine bagli. Bizimle kamp yapan adamlarin haline bak, bir de baska takimin kampini yiyip bize gelen adamlara bek. Epey fark var. Artik yasli oyuncu almaman lazim. Teknik heyetini adam gibi olusturman lazim.

Herhangi bir transfer stratejimiz ve planimiz olmadigi icin menajerlerin getirdigi adamlari aliyoruz. Gerisi artik gelen oyuncunun karakterine ve oynama istegine bagli. Bizimle kamp yapan adamlarin haline bak, bir de baska takimin kampini yiyip bize gelen adamlara bek. Epey fark var. Artik yasli oyuncu almaman lazim. Teknik heyetini adam gibi olusturman lazim.
Ndiaye bu konuda en güzel örnek benim gözümde reis geçen sezonun başında Stoke ile kamp geçirmiş Ndiaye ligi geçtim şampiyonlar liginde bile ciddi fark hissettiren bir adamdı sonra çok kısa sürede ilk geldiği halinden eser kalmadı

Haydi Ndiaye EPL'den geldi oranın koşulları ile kıyaslamayalım diyoruz da Marcao ? adam Portekiz liginin sonuncu takımından geldi büyük ihtimalle bizim teknik kadronun maliyeti bile Chaves'den daha fazladır ama Marcao'nun Chaves'den geldiği haline bakalım birde şu anki haline ? adam resmen 22-23 yaşında göbek bağladı kondisyonu mahvoldu

Tabi dediğin gibi gelen oyuncunun oynama isteğine bağlı Lemina-Luyindama gibi adamlar bu durumda bile bir şeyler yapmaya çalışıyor ama takımın %80'i yatma modunda Feghouli&Belhanda&Babel&Mariano&Nagatomo&Seri ve Marcao başta olmak üzere futbolcularımızın çoğu takımın için ekstra bir çaba göstermiyor takım için oynamayı geçtim kendileri için bile oynamıyor adamlar

yapilacak cok sey yok

Nando
LINNES Luyi Marcao* Emre
Lemina Nzonzi BANEGA
Feghouli Falcao ONYEKURU

2 transfer sadece. Olursada Kaan , Marcao yerine

Ndiaye bu konuda en güzel örnek benim gözümde reis geçen sezonun başında Stoke ile kamp geçirmiş Ndiaye ligi geçtim şampiyonlar liginde bile ciddi fark hissettiren bir adamdı sonra çok kısa sürede ilk geldiği halinden eser kalmadı

Haydi Ndiaye EPL'den geldi oranın koşulları ile kıyaslamayalım diyoruz da Marcao ? adam Portekiz liginin sonuncu takımından geldi büyük ihtimalle bizim teknik kadronun maliyeti bile Chaves'den daha fazladır ama Marcao'nun Chaves'den geldiği haline bakalım birde şu anki haline ? adam resmen 22-23 yaşında göbek bağladı kondisyonu mahvoldu

Tabi dediğin gibi gelen oyuncunun oynama isteğine bağlı Lemina-Luyindama gibi adamlar bu durumda bile bir şeyler yapmaya çalışıyor ama takımın %80'i yatma modunda Feghouli&Belhanda&Babel&Mariano&Nagatomo&Seri ve Marcao başta olmak üzere futbolcularımızın çoğu takımın için ekstra bir çaba göstermiyor takım için oynamayı geçtim kendileri için bile oynamıyor adamlar
Yabancilarin cogu ise yaramaz o acidan bakarsak. Muslera, Luyindama, Linnes, Lemina ve Andone gercekten profesyonel oyuncular. Digerlerine kefil olmam mümün degil. Oynadigi zaman sorumluluk alan ve forma icin bir seyler yapmaya calisan yerliler olarak Ömer, Tasdemir ve Adem'i sayabilirim. Ahmet'i de buraya ekleyebiliriz. Digerleri ne istek ne de sporculuk acisindan yeterince performans ortaya koymuyor.

Yine bir ton para çöpe gidecek. Bu scout ekibi bu teknik heyet bu yönetim ve başımızda FFP belası varken bizim asla transfer yapmamamız gerekir. Luyindama dışında baltayı taşa vurup durdular. Onun da bonservisi zaten öyle çok ucuz filan değildi.

nedenki seri nzonzi lemina alındığında bizim forumda uçuyordu
Fernandonun satılması tarihi başarı gösterildi 3 oyuncu aldık ne fernandonun nede hiç beğenmediğim ndiayenin yeri bile dolmadı
transfer işi birazda şans tutmayınca tutmuyor
Fernandonun satılıp Nzonzi nin bedavaya kiralanması benim gözümde hala büyük iş

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne zaman ki; GALATASARAY'da taktik ve sistem operasyonu diye haber çıkarsa işte o zaman düzeliriz.
Aksi halde managerleri zengin etmeye devam.

Terim istifa!

Üst Alt